Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Redaktor Serwisu (ezoteryka)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Inne
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Widełki: 1500 - 2500 zł netto (Umowa zlecenie)

projekty

Typ projektów:własny produkt
Główne: WordPress

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
WordPress

Wkrótce wystartuje nowy serwis internetowy, który skupiać będzie wróżki, wróżbitów, astrologów, numerologów i innych praktyków branży ezoterycznej. Będzie to serwis inny niż wszystkie istniejące w polskim internecie ezoterycznym. Oferować będzie bezpośredni kontakt z profesjonalistami tej branży i prezentować będzie ich pełne profile (a nie tylko pseudonimy, które uniemożliwiają zweryfikowanie ich prawdziwych personaliów i doświadczenia z klientami).

Chcąc zadbać o jak najwyższą jakość i aktualność wszystkich treści prezentowanych na naszym serwisie, poszukujemy redaktorki lub redaktora serwisu, który się tym będzie opiekował.

Główne obowiązki:

- weryfikowanie zgłoszeń od ezoteryków przesyłanych przez formularz kontaktowy naszego serwisu (sprawdzanie poprawności podawanych danych, dopytywanie o informacje brakujące)

- samodzielne wyszukiwanie ezoteryków i dodawanie ich profili do serwisu

- obsługa CMS serwisu, tj. w szczególności publikowanie sprawdzonych i wypełnionych profili ezoteryków, a także artykułów, które oni będą redagować

Wymagania:

- zainteresowanie ezoteryką (tematyką wróżbiarstwa, numerologii, astrologii, horoskopów)

- dyspozycyjność minimum 20 godzin w tygodniu

- znajomość Wordpress

- rzetelność i sumienność

- dbałość o szczegóły i jakość słowa pisanego, wyrażająca się tropieniem i uśmiercaniem każdego błędu ortograficznego, stylistycznego, gramatycznego i literówek

- lekkość pióra i swoboda w tworzeniu treści w internecie

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w prowadzeniu własnego bloga

Wynagrodzenie:

1500-2500 zł na rękę (w zależności od dyspozycyjności)

Forma zatrudnienia:

Umowa o dzieło/ zlecenie lub B2B (faktura VAT)

Miejsce pracy:

Biuro Mobee Dick w Katowicach i/lub możliwość pracy zdalnej

Start pracy:

Od stycznia 2018

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV i jeden przykładowy tekst napisany przez Ciebie na adres [email protected].

Z wybranymi osobami umówimy się na rozmowę osobistą (w naszym biurze lub online na Skypie).

Pracodawca:

Mobee Dick - agencja specjalizująca się w badaniach i projektowaniu produktów i usług internetowych. Adres naszej strony internetowej: www.mobeedick.com.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."