Przejdź do serwisu Crossweb

Test Automation Engineer

Firma:

VSoft

Typ: QA
Poziom: senior
Dodano: 4 dni temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków
Możliwa praca zdalna 100%: nie

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: C#, .NET, MSSQL
Poboczne: HTML5, JavaScript, CSS3, Angular.js, TypeScript, Kendo, Razor

praca:

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Microsoft.NET
C#
MSSQL
Selenium WebDriver
JMeter
Mile widziane:
Jira
TeamCity
CI/CD

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Karta Multisport, teamy firmowe: bike/football/run/extreme/sailing
Coroczna konferencja VSoftFest
Kuchnia wyposażona w naczynia i sztuce, zmywarki, mikrofalówki, lodówki
Woda i soki, kawa, różne rodzaje herbat
Piłkarzyki, Xbox, budki telefoniczne
Coroczny wyjazd integracyjny, ostatki, Mikołajki, spotkanie świąteczne, budżet integracyjny
Bezpłatny parking
Parking rowerowy pod budynkiem
Szkolenia: wewnętrzne/zewnętrzne, platforma Udemy

Jeżeli stawiasz na jakość oprogramowania, jesteś dokładny, wnikliwy i spostrzegawczy, a dodatkowo nieustannie dążysz do optymalizacji procesów poprzez automatyzację, to właśnie Ciebie szukamy! Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. automatyzacji testów. Dołącz do nas już dziś!

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi,
  • kompleksowe zrozumienie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych tworzonych systemów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników końcowych,
  • przygotowywanie planów testów, scenariuszy, przypadków i danych testowych,
  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych,
  • właściwe zgłaszanie błędów poprzez ich czytelny, precyzyjny i jednoznaczny opis oraz weryfikowanie poprawionych zgłoszeń,
  • tworzenie raportów wykonania testów manualnych i automatycznych,
  • dzielenie się wiedzą w zespole i wspieranie mniej doświadczonych osób.

Czego wymagamy:

  • wiedzy z zakresu teorii testów oraz praktycznego doświadczenia w testowaniu oprogramowania,
  • umiejętności tworzenia testów automatycznych oraz znajomości narzędzi do automatyzacji (Selenium, JMeter, White itp.),
  • umiejętności tworzenia planów, scenariuszy, przypadków i danych testowych,
  • gruntownego zrozumienia procesu wytwarzania oprogramowania i architektury systemów oraz dobierania właściwych technik testowania w zależności od potrzeb,
  • logicznego myślenia i wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • dokładności, sumienności i odpowiedzialności,
  • umiejętności współpracy w zespole i rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • chęci do nauki i nieustannego dążenia do podnoszenia swoich kompetencji.

Co będzie dodatkowym atutem:

  • podstawowa znajomość programowania obiektowego w języku C# oraz wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (MS SQL Server),
  • znajomość narzędzi do kontroli wersji (TFS, GIT),
  • znajomość procesów Continuous Integration, Continuous Delivery, Release Management, Configuration Management oraz narzędzi takich jak: JIRA, TeamCity, CCNET,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego.

Co zapewniamy:

  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ambitnych projektów oraz różnorodnych szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach,
  • stabilne zatrudnienie na jasnych zasadach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system motywacyjny,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
  • darmowy parking i świetną lokalizację,
  • elastyczne godziny pracy,
  • fantastyczną atmosferę.

Prześlij nam swoje CV używając dostępnego formularza aplikacyjnego lub zobacz nasze pozostałe oferty pracy na stronie http://www.vsoft.pl/kariera/.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.

#c##krakow#.NET#Quality Assurance#testy automatyczne#Selenium#.NET/C#
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.