Przejdź do serwisu Crossweb

Senior PHP Developer

Firma:

WebMakers

Typ: backend
Poziom: senior
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Katowice
Możliwa praca zdalna 100%: tak

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie
Widełki: 9 000 - 14 000 zł netto (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: MySQL, Redis, PHP7, Symfony4
Poboczne: JavaScript, MongoDB, GIT, MariaDB

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 1 tyg.
Wielkość zespołu: 4-5 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
PHP7
Symfony4
MySQL
GIT
Mile widziane:
JavaScript
Redis
MongoDB

inne wymagania:

Doświadczenie: 4+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Dobrze znasz PHP? Nie boisz się wyzwań? Chcesz pracować przy ciekawych, nietypowych, a czasem wręcz odjechanych projektach? Jeśli wciąż odpowiadasz TAK to jesteś właściwym człowiekiem we właściwym miejscu! DOŁĄCZ DO WEBMAKERSÓW!
Do naszego zespołu szukamy SENIOR PHP/SYMFONY developera.

WebMakers.expert jest dynamicznie rozwijającym się software house z luźną, startupową atmosferą i młodym, zgranym zespołem. Pracujemy dla klientów (w tym startupów) oraz tworzymy i rozwijamy własne startupy.

Jakie będą twoje zadania?
– pisanie rozbudowanych aplikacji webowych dla biznesu
– budowanie i rozwój stron opartych o Symfony
– rozbudowa, modyfikowanie oraz optymalizacja istniejących rozwiązań

W jakich technologiach pracujemy?
– przede wszystkim PHP + Symfony
– bazy MySQL / MariaDB + Redis / MongoDB + Doctrine dla ułatwienia pracy
– JS i frameworki jak AngularJS, React.js, Vue.js
– HTML5, CSS3, Sass, Bootstrap
– GIT do kontroli wersji

Co oferujemy?
– udział w ciekawych projektach wewnętrznych oraz dla klientów z całego świata
– pracę w młodym, zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
– luźną, startupową atmosferę pracy i elastyczne podejście
– wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia (widełki 10 000 – 14 000 zł netto / B2B)
– pracę w nowoczesnym biurze w centrum Mikołowa (Śląsk, 15 min od Katowic), firmowe zawody Mortal Kombat (PS4), imprezy i wyjazdy integracyjne lub możliwość pracy 100% zdalnie

Czego od ciebie oczekujemy?
– bardzo dobrej znajomości PHP, OOP oraz Symfony 3/4
– co najmniej dobrej znajomości JavaScript
– znajomości: SQL, baz danych MySQL / MariaDB, wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania
– znajomości systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
– doświadczenia z Doctrine
– przynajmniej 4-5 lat doświadczenia zawodowego (jeśli masz krótsze doświadczenie zawodowe, a spełniasz pozostałe wymagania i przekonasz nas swoimi umiejętnościami – przymkniemy oko na ten warunek)
– dobrej organizacji pracy i komunikatywności
– znajomości języka angielskiego – co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji projektowej

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDZIE DLA NAS:
– znajomość każdego dodatkowego frameworka PHP
– swobodne poruszanie się po frameworkach front-endowych
– doświadczenie z innymi rozwiązaniami ORM
– posługiwanie się bazami danych NoSQL
– doświadczenie na stanowisku Team Leader lub w kierowaniu własnym zespołem

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossjob, bardzo pomagasz nam się rozwijać