en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy szkoleń
To szkolenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące szkolenia

Nie bądź lama, ucz się programowania... tym razem Python!

code-me-nie-badz-lama-ucz-sie-programowania-tym-razem-python-marzec-2019
Nazwa:
Nie bądź lama, ucz się programowania... tym razem Python!
Poziom:
Typ:
Warsztaty
Data:
26.03.2019
Tryb:
Wieczorowe
Język:
polski
Liczba godzin:
3 godz.
Wstęp:
płatny
Miasto:
Adres:
Dąbrowskiego 79A, Poznań
Strona www:
Opis:

Słowem wstępu, zanim zdradzimy szczegóły wydarzenia. Po pierwsze bardzo lubimy, wręcz uwielbiamy lamy, po drugie Krystyny też lubimy i pozdrawiamy!


Jeśli tak jak Krystyna jesteś ciekawa/ciekawy języka programowania jakim jest Python to zapraszamy na galaktyczną podróż z Pythonem w roli głównej.


Dla kogo?  Wydarzenie skierowane jest do osób, które szukają swojego miejsca w branży IT i zastanawiają się, tak jak Lama Krystyna, czy Python to dobry wybór. Z racji krótkiego czasu skupimy się tylko na najważniejszych aspektach programowania i pracy w tej technologii.

Skąd pomysł na takie warsztaty?  Wiemy, że początki bywają trudne. Ilość materiałów do nauki bywa przytłaczająca, co osoba to inne polecenia, już niby coś rozumiesz i nagle okazuje się, że kod nie działa. W takich chwilach warto spotkać się z osobami, które borykają się z takimi samymi problemami, nauczyć się czegoś nowego i zmotywować się do dalszej nauki. :) A skąd lama? Warsztaty są jak najbardziej na serio i uczą praktycznej wiedzy, a Lama Krystyna jest obecna w tym wszystkim, aby przypomnieć, że programowanie powinno sprawiać kosmiczną przyjemność. :)


Trener:  Małgorzata Rita Łyczywek, 


Szczegóły

Kiedy? 26.03.2019,

Start:17:30-20:30

Gdzie: Galaktyka Lam (Sale Omega, Poznań))

Ile: płatność w lamach (14,99zł)


Masz pytania? Napisz na: karolina.best@codeme.pl


O organizatorze

Fundacja CODE:ME od niemal czterech lat prowadzi warsztaty, kursy i szkolenia IT z wielu różnych języków programowania i technologii i na różnych poziomach zaawansowania - od całkiem podstawowych, otwartych dla wszystkich, po bardzo specjalistyczne. W chwili obecnej grono naszych absolwentów liczy przeszło 1500 osób. Ich podstawową misją jest szeroko zakrojona działalność edukacyjna i promująca poszerzanie kompetencji technologicznych, a także szerzenie świadomości o ścieżkach wejścia do świata IT.

www.codeme.pl

Facebook


Rejestracja i dodatkowe informacje: https://niebadzlamauczsieprogramowaniapoznan.evenea.pl/

PODOBNE SZKOLENIA