en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy szkoleń

Szkolenie przygotowujące do egzaminu CISSP

gigacon-szkolenie-przygotowujace-do-egzaminu-cissp-maj-2019
Nazwa:
Szkolenie przygotowujące do egzaminu CISSP
Poziom:
Data:
13.05.2019 - 17.05.2019
Liczba godzin:
40 godz.
Wstęp:
płatny
Miasto:
Strona www:
Opis:
  • Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie kierowane jest do kadry zarządzającej i specjalistów, którzy zajmują się bezpieczeństwem informacji i spełniają wymagania (ISC)2. Także dla wszystkich architektów rozwiązań IT, projektantów systemów informatycznych, specjalistów ds. bezpieczeństwa i wszystkich, którzy chcą przystąpić do egzaminu CISSP poprzez program Associate od (ISC)2 for CISSP.


  • Cel szkolenia:

Przygotowanie uczestników do zdania egzaminu CISSP. Wydawany przez organizację (ISC)2, certyfikat CISSP jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uznawanych na całym świecie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu bezpieczeństwa informacji.


  • Forma szkolenia:

Oferujemy Państwu szkolenie przygotowujące uczestników do zdania egzaminu CISSP. Jest to 5-dniowe szkolenie

z elementami warsztatu. Szkolenie jest prowadzone przez doświadczonych trenerów posiadających certyfikaty CISSP.


  • Korzyści ze szkolenia:

Certyfikacja CISSP niesie ze sobą wiele korzyści – zarówno dla pracowników, w postaci podniesienia i udokumentowania profesjonalnych kwalifikacji zawodowych, jak i dla pracodawców, którzy od posiadacza certyfikatu CISSP mogą oczekiwać wysokich kompetencji z zakresu bezpieczeństwa informacji.


  • W trakcie szkolenia zapewniamy:

Materiały szkoleniowe (książka (ISC)2 CISSP Certified Informaton Systems Security Professional Official Study Guide 8th Edition), przerwy kawowe, przerwy obiadowe i certyfikat uczestnictwa.


  • Trenerzy szkolenia:


Adam Danieluk - Specjalista i menadżer bezpieczeństwa informacji z ponad piętnastoletnim stażem w branży. W kręgu jego zainteresowań znajdują się ryzyko operacyjne, ochrona informacji osobowych i danych finansowych, standardy: Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), PA-DSS, zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 i zarządzania ciągłością biznesu ISO 22301, zarządzanie ryzykiem ISO 31000.


Michał Brandt - Ekspert bezpieczeństwa w cyklu rozwoju systemow IT (SDLC), w zakresie bezpieczeństwa w projektach, włączając zarządzanie wymaganiami. Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie przygotowania i zarządzania politykami, standardami, wytycznymi innymi dokumentami. Ekspert w zakresie cyklu życia regulacji wewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązań i procesów kryptograficznych. Ekspert w zakresie bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych (Projekt ZBP - Tezeusz)Główny ekspert ds. bezpieczeństwa w projektach wdrożenia Rekomendacji D i RODO.
Rejestracja i dodatkowe informacje: https://gigacon.org/event/szkolenie-certyfikat-cissp/

PODOBNE SZKOLENIA