Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

105. spotkanie Data Community Krakow

Wydarzenie:
105. spotkanie Data Community Krakow
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
29.09.2022 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Techie's
Adres:
Na Zjeździe 11
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Zapraszamy na pierwsze spotkanie po wakacjach krakowskiej grupy Data Community. UWAGA! W nowym miejscu, w bardziej luźnej atmosferze - tym razem poza pizzą będziecie mogli napić się m.in. piwa :)


KIEDY

29 września (czwartek) - 18:00


GDZIE

Techie's space - Kraków, ul. Na Zjeździe 11


AGENDA

18:00 – 18:10 Rozpoczęcie spotkania, sprawy organizacyjne

18:10 – 19:10 GIT w bazach danych może być łatwy - Tomasz Libera

19:10 – 19:30 Networking

19:30 – 20:30 Wprowadzenie do Azure Synapse Analytics - Michał Sadowski

20:00 – 20:05 Zakończenie spotkania


ABSTRAKTY

GIT w bazach danych może być łatwy - Godzinna prezentacja podczas której dowiesz się jak: zainstalować lokalnie git, utworzyć nowe repozytorium, posługiwać się podstawowymi poleceniami git, korzystać z GitHub


Wprowadzenie do Azure Synapse Analytics - Prezentacje omawiająca produkt Azure Synapse Analytics, podczas której poznasz scenariusze w których warto skorzystać z tego produktu oraz jak wpisuje się w platformę danych Microsoft. Na sesji odpowiem też na pytania takie czy Azure Synapse Analytics zastąpi usługi takie jak SQL Server, Power BI czy Azure Machine Learning.


BIO

Michał Sadowski - Trener i ekspert bazodanowy z dużym doświadczeniem we wspieraniu decyzji architektonicznych klientów, przeglądów infrastruktury oraz doradztwa w zakresie baz danych i aplikacji opartych o Microsoft SQL Server. Lider krakowskiej grupy Data Community oraz aktywny prelegent na konferencjach związanych z SQL Server w Polsce i Europie. Na co dzień pracuje jako Microsoft Technical Trainer szkoląc klientów z całego świata z platformy Microsoft Azure. W latach 2020-2021, wybrany przez Microsoft jako MCT Regional Lead, a także Microsoft MVP w kategorii Data Platform.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia