en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

130 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET

Wydarzenie:
130 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.02.2021 (wtorek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Razem z Wrocławską Grupą .NET (WrocNET https://www.meetup.com/wrocnet/) zapraszamy na kolejne wspólnie spotkanie grup .NET w wersji On-Line. Przed Waszymi monitorami wystąpi dwóch prelegentów: Michał Guzowski oraz Michał Jankowski.


Transmisja:

https://www.youtube.com/watch?v=isKPY8Or0cM&ab_channel=GrupaWrocnet

--------


"Low Code - hit czy kit??"


Dobra, pogadajmy szczerze - Low Code ma sens? Wielu twierdzi, że tak. Wielu twierdzi, że nie. Gdzie leży prawda? Wy ocenicie. Powiem Wam jak to wygląda z mojej perspektywy. Pokaże case studies z projektów. Powiem o zaletach i wadach przy budowaniu i wdrażaniu. Taki poziom 200. A na koniec mam nadzieję podyskutujemy. Pytania poziom 100 jak i 400 mile widziane.


Michał Guzowski


Pomagam usprawnić procesy firmy z wykorzystaniem platform Low-Code i Automatyzacji. Developico Co-founder & CEO. Akademia Aplikacji Co-founder & CEO. Posiadam tytuł Microsoft MVP w kategorii Business Applications. Działam w branży IT od 2012, początkowo jako programista, później konsultant aż w końcu jako architekt i trener. Dzięki temu rozumiem zarówno świat IT jak i biznes. Swoją pasją do rozwiązań IT w oparciu o Low-Code i automatyzacje zarażam innych prowadząc webinary i organizując konferencje dla społeczności Microsoft. Blog: https://michalguzowski.pl Twitter: @michaelguzowski LinkedIn: www.linkedin.com/in/michaelguzowski Instagram: themichaelguzowski


https://michalguzowski.pl/


-------------------------------------------------------------------------------


"Azure DevOps – budowanie i wdrażanie aplikacji w środowisku Azure"


W trakcie sesji nauczysz się jak zbudować, a następnie wdrożyć aplikację na portalu Azure wykorzystując Azure DevOps. Prześledzimy cały proces, zaczynając od utworzenia aplikacji webowej i pierwszego commitu. Następnie skonfigurujemy CI tak, aby nie tylko zbudował naszą aplikację, ale również sprawdził jakość naszego kodu. Kolejnym zadaniem będzie przygotowanie środowiska, w którym uruchomimy naszą aplikację. W tym celu wykorzystamy szablony ARM, tak aby można było tworzyć różne środowiska w sposób automatyczny. I na koniec połączymy wszystkie elementy i stworzymy rozwiązanie, które w sposób automatyczny będzie budowało i releasowało naszą aplikację na środowisko testowe. Natomiast w środowisku produkcyjnym wdrożymy proces blue-green deployment, który rozszerzymy o konieczność akceptacji wdrożenia. Po zakończeniu sesji nie tylko będziesz znał najnowsze trendy związane z procesem budowania i wdrażania aplikacji, ale co najważniejsze będziesz mógł wdrożyć przedstawiane praktyki w Twoim rozwiązaniu.


Michał Jankowski


Michał Jankowski - Microsoft MVP Azure, architekt, programista, projektant, lider zespołu, a w wolnym czasie trener. Przygodę z programowaniem zaczął ponad dwadzieścia lat temu od Basic’a i Assemblera dla komputerów 8-bitowych. Od ponad dziesięciu lat uczestniczy w tworzeniu oprogramowania na platformę .NET dla największych światowych firm. W tym czasie brał udział w wytwarzaniu aplikacji desktopowych, mobilnych oraz webowych pełniąc różne role. Obecnie specjalizuje się w rozwiązaniach chmurowych – Microsoft Azure. Prywatnie miłośnik podróży oraz fotografii. W wolnym czasie prowadzi bloga www.jankowskimichal.pl, twórca rozwiązań open-source oraz aplikacji mobilnych.


https://www.jankowskimichal.pl/

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia