en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń

#21 Spotkanie OLMUG

Wydarzenie:
#21 Spotkanie OLMUG
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
16.09.2021 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 10/14
Adres:
aleja Marszałka Józef a Piłsudskiego 10/14
Strona www:
Opis:

UWAGA: Spotkanie odbędzie w nowym biurze firmy SoftwareHut, które mieści się centrum Dukat (Al. Piłsudskiego 10/14). Sala znajduje się po prawej stronie na piętrze -1, w części handlowej (na załączonym obrazku są oznaczone drzwi, którymi wchodzi się do tej części). Na poziom -1 można zjechać windą lub ruchomymi schodami.


18:00 - Visual Studio na sterydach - Daniel Plawgo


Opis prezentacji: Visual Studio jest bardzo dobrym IDE, które już z pudełka udostępnia bardzo dużo funkcjonalności. Ale można jeszcze zwiększyć efektywność pracy poprzez instalację dodatków. Podczas prezentacji pokażę Ci, które dodatki warto zainstalować. Skupię na tych bezpłatnych, ale też wspomną o tych płatnych, w które warto zainwestować.


Opis prelegenta (Daniel Plawgo): Na co dzień programista technologii .NET (obecnie .NET Lead Developer w olsztyńskim oddziale firmy SoftwareHut), certyfikowany trener, prelegent, dla którego programowanie to również hobby. Od lat związany z społecznością pasjonatów technologii Microsoftu, początkowo jako Microsoft Student Partner, Student Konsultant, a obecnie lider olsztyńskiej grupy .NET OLMUG. W wolnej chwili prowadzi bloga - https://plawgo.pl, autor darmowego kursu Visual Studio.


19:15 - Rekrutacja w IT - Marta Gałęziewska


Opis prezentacji: Prezentacja jest dla „tych wszystkich którym się nie podoba i chcą sobie zmienić ‘’. Dla tych wszystkich, którzy się zastanawiają czy faktycznie tak jest, że programista może nie mieć pracy maksymalnie przez 20 minut. Dla wszystkich, którzy zastanawiali się kiedyś czy CV ma w ogóle znaczenie i czy do rozmowy rekrutacyjnej należy się przygotować? A jeżeli tak, to w jaki sposób? To ja odpowiem.


Opis prelegenta (Marta Gałęziewska): Jestem rekrutrem IT, pracuje jako ekspert w dziedzinie rekrutacji i selekcji. Jako Specjalista ds. HR w SoftwareHut odpowiadam za proces rekrutacji. Moim zadaniem jest poszukiwanie talentów IT i łączenie ich z niesamowitymi możliwościami. Po godzinach jestem miłośnikiem psów, filmów, kawy oraz podróży małych i dużych.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia