Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

59 Talk4Devs - Testy jednostkowe | Scooby RAM, where are you?

Wydarzenie:
59 Talk4Devs
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
23.01.2020 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Focus
Adres:
EY
Agenda:

◾ 17:30 Rejestracja

◾ 18:00 Powitanie

◾ 18:10 Bartek Kuczyński - Przykłady, własności, mutacje, czyli testy jednostkowe na wypasie

◾ 19:10 Przerwa

◾ 19:20 Andrzej Grzesik - Scooby RAM, where are you? (PL)

◾ 20:10 Networking

Opis:

Serdecznie zapraszamy spotkanie z cyklu Talk4Devs, które odbędzie się 23. stycznia o godzinie 18:00 w sali Czerwonej (EY) na w budynku Focus przy alei Armii Ludowej 26


Bartek Kuczyński - Przykłady, własności, mutacje, czyli testy jednostkowe na wypasie


Każdy z nas pisze testy jednostkowe (jak metryki są czerwone). Każdy z nas stosuje TDD (Trudno, Działamy Dalej). Każdy chciałby jakoś uprościć ten proces, by nie tracić czasu na "rzeczy nieważne". By to osiągnąć, należy głębiej sięgnąć do worka z narzędziami. W czasie prelekcji opowiem o różnych podejściach do testów jednostkowych. O tym, jak wykorzystać narzędzia, by usprawnić pracę. Oraz o tym, że TDD nie jest idealnym rozwiązaniem, ale na razie nie mamy lepszego.


Bartek Kuczyński


Programista, architekt z doskoku, standardowy nerd i posiadacz brody. Od 15 lat zawodowo zajmujący się psuciem oprogramowania w różnych instytucjach finansowych. Obecnie miesza elixiry i uczy czarnej magii (czytaj JPA).


Andrzej Grzesik - Scooby RAM, where are you? (PL)


Java, the runtime, likes memory. And it is also a fact well known to those who know it well, that subtle differences in code, result in drastic changes to applications memory and runtime profiles. I'll take you through the memory lane part of my work, and show how do I approach analysis, problems and troubleshooting. Tools, what information can they surface, and how to navigate back to the code. Techniques and libraries, how do they affect what the application does. Feel invited if you believe troubleshooting memory in Java is "magic", or "only tuning the GC can save us".


Andrzej Grzesik


Fan systemów rozproszonych we wszystkich kształtach i formach. Koduje od 8 roku życia uwielbia prostotę i continuous delivery. Chociaż pisał w wielu językach, preferuje JVM. Ponieważ „większość problemów z oprogramowaniem to problemy ludzi”, porusza społeczności, organizuje i przemawia na konferencjach (dumny z bycia Rockstar JavaONE!). Pasjonuje go wszystkie dane, ponieważ nauka! W wolnym czasie ... jazda na rowerze, fotografia i książki. Posiada tytuł Java Champion!

Obecnie doskonale się bawi budując systemy w Revolucie.


Live stream - facebook.com/JlabsSoftwareSpecialists


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia

W bazie Crossweb nie ma nadchodzących wydarzeń dla tych parametrów.
Wiesz o jakimś wydarzeniu? Dodaj je proszę.