Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

65. Czwartek Social Media w Łodzi

Wydarzenie:
65. Czwartek Social Media w Łodzi
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
16.05.2019 (czwartek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Niebostan
Adres:
ul. Piotrkowska 17
Opis:

Czwartkowicze!


Zapraszamy na piąty czwartek w tym roku w Łodzi! Na scenie wystąpią:

  • Daniel Kotliński, Marketing manager, Social Tigers


Daniel odpowiada za strategię komunikację marki, szkolenia oraz cykl wydawniczy, realizowany w firmowych social media oraz na blogu. Jako dziennikarz i content manager doświadczenie zdobywał w największych redakcjach w kraju. Był odpowiedzialny za realizację wielu kampanii natywnych (m.in. dla KGHM , PKN ORLEN, BASF, Pracuj.pl, home.pl, Samsung, ING Bank Śląski, Deutsche Bank).


Przed rozpoczęciem współpracy z Social Tigers, jako redaktor naczelny prowadził portal Marketingibiznes.pl. Autor wielu wywiadów z czołowymi managerami, kadrą zarządzającą oraz specjalistami działającymi w obrębie nowych technologii.


Kreatywna sprzedaż szkoleń - 50 tysięcy w 3 miesiące.

  • Bartosz Bhm Malendowicz, Head of SEO, Cyrek Digital
  • Gosia Sołtysiak, UX & UI Designer, Cyrek Digital


Bartek – Head of SEO w Cyrek Digital. Człowiek, który ma wszystko na zielono, doświadczony profesjonalista w swoim fachu. Zajmuje się przeprowadzaniem audytów SEO, koordynowaniem pracy całego działu oraz oczywiście pozycjonowaniem. Idzie mu to tak dobrze, że na wydarzeniach branżowych podejrzewa się go o kontakty z CEO Google. W rzeczywistości Bartek odnosi sukcesy dzięki swojej ciężkiej pracy i dużej wiedzy. To światło, które pali się w firmie już dawno po godzinach pracy – to właśnie Bartek, który czyta o nowościach w branży marketingu i testuje najnowsze rozwiązania.


Jak stworzyć stronę, na której użytkownik będzie czuł się jak w domu? Odpowiedź na to pytanie zna właśnie Gosia – UX & UI Designer w Cyrek Digital. Gosia wie, co zrobić, żeby zatrzymać użytkownika na stronie i sprawić, żeby wrócił na nią ponownie. Skutecznie walczy z konsekwencjami złego UX i zmienia oblicze stron internetowych. Wykonując audyty, patrzy na witrynę okiem użytkownika. Dzieli się swoją wiedzą, prowadząc serię UX bez żargonu, gdzie bez zbędnej terminologii tłumaczy tajemnice user experience.


UX vs SEO - razem czy osobno?


  • Kamil Porembiński, właściciel thecamels.org


Architekt systemowy, administrator Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmy http://thecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga viaxe.pl


#protip #internet #web


Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;).


Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.


Wstęp jest wolny i nie ma przymusu rejestracji, jedynie przez "wezmę udział" w wydarzeniu. Zwierzęta również są mile widziane w lokalu.


Biorąc udział wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęć z wydarzenia z Twoim udziałem. Jeżeli nie wyrażasz zgody, poinformuj proszę organizatora oraz fotografa przed rozpoczęciem. Musisz się jednak liczyć z tym, że fotograf poprosi Cię o siedzenie "gdzieś z brzegu".


Do zobaczenia!


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia