Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

75. Czwartek Social Media w Łodzi

Wydarzenie:
75. Czwartek Social Media w Łodzi
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
14.10.2021 (czwartek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Niebostan
Adres:
ul. Piotrkowska 17
Opis:

Czwartkowicze!


Zapraszamy Was na pierwsze spotkanie po długiej przerwie w Łodzi! Tym razem na scenie wystąpią:


Marcin Olejnik, CEO, Chatbots.pl

Ekspert w dziedzinie chatbotów, pasjonat messenger marketing - konsultuje, kreuje i wdraża boty dla popularnych marek uwzględniając je w ich planach strategicznych. Założyciel Chatbots.pl - agencji wyspecjalizowanej w automatyzacji komunikacji na linii marka-klient. W krótkim czasie obecności na rynku chatbotów zrealizował projekty dla Allegro, Danone, Maspex, Wedel, HTC, Golden Rose, Grant's, Bakoma.

Czego unikać przy wdrażaniu chatbotów?


Maciek Wróblewski, Founder & CEO, AdRebellion

Ze światem YouTube związany od 2013 roku. Pracował w największych sieciach partnerskich (MCN), a obecnie współzarządza agencją reklamową AdRebellion. Prowadzi szkolenia z YouTube'a oraz opowiada o videomarketingu na konferencjach branżowych. Przez wiele lat, jako jedyna osoba z Polski, był uczestnikiem oficjalnego programu YouTube Product Expert oraz YouTube Hero.

Niby proste, a jednak kreatywne. Schematy tworzenia treści na YouTube.


Kamil Porembiński, Founder & CEO, Thecamels

Od kołyski związany jest ze środowiskiem biznesowym, start-upowym i marketingowym. Jest architektem systemowym, administratorem systemów Linux oraz właścicielem firmy hostingowej Thecamels. Od wielu lat aktywnie działa w środowisku e-commerce, SEO i SEM, start-upowym i biznesowym.Wspiera freelancerów i duże firmy z zakresu projektowania i zarządzania systemami o wysokiej dostępności, zarządzania projektami i procesami oraz dostosowywania produktów do potrzeb nowoczesnych i świadomych klientów. Prowadzi również szkolenia, audyty i konsultacje z zakresu bezpieczeństwa internetowego, zarządzania projektami, zarządzania Agile, tworzeniem systemów o wysokiej dostępności. Na każdej z wymienionych technologii zjadł zęby i chętnie dzieli się kilkunastoletnim doświadczeniem oraz nabytą przez ten czas wiedzą.

Co zrobić, aby Twój biznes online przeżył w Black Friday?


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bardzo się cieszymy, że wracamy do organizacji spotkań! Ważne jest dla nas bezpieczeństwo wszystkich uczestników, dlatego na wstępie musimy poinformować, że z przyczyn organizacyjnych jak i ze względu na obowiązujące aktualnie przepisy, wydarzenie możemy zorganizować WYŁĄCZNIE dla osób zaszczepionych. Popieramy szczepienia, nie jesteśmy za jakąkolwiek segregacją ludzi, nie mamy jednak wyboru - aby Czwartek się odbył, możliwe jest zorganizowanie go wyłącznie w taki sposób. Prosimy o uszanowanie takiej organizacji spotkania i na samo spotkanie zapraszamy osoby z dokumentami poświadczającymi szczepienie.

Czwartki zawsze były za darmo i to się nie zmienia, ze względu na ograniczenia w liczbie osób w lokalu na wydarzeniu, musimy jednak wprowadzić limit i biletowanie. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że często jest tak, że osoby, które wygenerują bilet finalnie nie będą mogły przyjść, a z kolei osoby, które nie mają biletu, przyjść by chciały, zapraszamy więc tak czy siak na spotkanie, jeśli będą na sali jeszcze wolne miejsca, będzie można wejść.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia