Crossweb
<< Wróć do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

76. Spotkanie: The AMP Project oraz CI/CD dla baz danych

Wydarzenie:
76. Spotkanie: The AMP Project oraz CI/CD dla baz danych
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
Data:
10.05.2017 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Wydzial Matematyki i Informatyki UMK
Adres:
ul. Chopina 12/18
Strona www:
Agenda:
  • Czym jest AMP?
  • Wzorce projektowe
  • Przegląd komponentów
  • Case studies / Demo
Opis:
Na majowym spotkaniu dwa wykłady. Obydwa prowadzone przez programistów pracujących nad portalem CouponFollow i bazujące na ich doświadczeniach związanych z jego tworzeniem. 
  • Tomasz Jahołkowski - Full stack developer - freelancer, absolwent wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Pasjonat technologii webowych i tworzenia gier. CI/CD dla baz danych Na wykładzie postaram się pokazać jedno z podejść do automatyzacji deploymentu bazy danych (SQL Server). Zaczniemy, nieco filozoficznie, od ewolucyjnego podejścia do wprowadzania zmian w bazie danych oraz dwóch zasadniczych sposobów na zarządzanie tymi zmianami - state based I migration based (z całą gamą odcieni szarości między nimi). W praktycznej części skoncentrujemy się na toolsecie dostarczanym przez RedGate: SQL Server Source Control oraz DLM Automation wykorzystując jednocześnie serwery CI/CD: TeamCity i Octopus Deploy. 
  • Marcin Daczkowski - entuzjasta technologii Microsoft.NET i procesu tworzenia oprogramowania w ogóle. Aktualnie jako full-stack developer pracuje nad portalem CouponFollow w małym, ukierunkowanym na dev-ops zespole. Zawsze dąży do spełnienia wymagań biznesu, jednocześnie dostarczając najlepszy jak to możliwe kod, w ramach danych ograniczeń czasowych. Współzałożyciel i lider Toruńskiej Grupy Deweloperów .NET. Dzięki sponsorowi wydarzenia - portalowi CouponFollow - w przerwie między wykładami będzie okazja na networking w oparach przepysznej pizzy :) 
Dzięki uprzejmości firmy JetBrans podczas spotkania do wygrania roczna, indywidualna licencja na wybrany produkt z JetBrains Toolbox. Po spotkaniu dla chętnych możliwość rozmowy w mniej oficjalnej formie w jednym z toruńskich pubów. 
Zapraszamy!
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

PODOBNE WYDARZENIA

20.10 Pt
Geek Girls Carrots Toruń #29
Toruń
IT
Spotkanie
Bezpłatny
25.10 Śr
35. Toruń JUG
Toruń
IT , programowanie , Java
Spotkanie
Bezpłatny