Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

92. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET

Wydarzenie:
92. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
13.12.2016 (wtorek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
tbd
Strona www:
Opis:
Zapraszamy na 92. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET. Tym razem tematami będą: Optymalizacja zapytań Wielokrotnie podczas pracy z SQLServer spotykamy się z zapytaniami, które na pierwszy rzut oka wyglądają całkiem niewinnie. Niestety ich wydajność często jest mocno niezadowalająca. Na sesji przypomnę kilka rzeczy o indeksach i dostępie do danych, zapoznamy się z przykładami zapytań oraz pomyślimy jak możemy je zmodyfikować, aby otrzymać wyniki szybciej i mniejszym kosztem. Oprócz tego poruszymy temat strategii indeksowania -  co i w jaki sposób warto indeksować, żeby poprawić wydajność a jednocześnie jak najmniej z tej wydajności stracić przy wstawianiu danych.
  • Roman Czarko-Wasiutycz
Od ponad 12 lat związany z technologiami Microsoftu. Poczynając od developera PHP i C#, administratora SharePoint poprzez administrację bazami Microsoft SQL Server na projektowaniu i rozwijaniu hurtowni danych kończąc. Posiadacz tytułów: MCTS, MCSA: SQL Server 2012, MCSE: Business Intelligence. Wieloletni członek Zarządu Stowarzyszenia Użytkowników SQL Server PLSSUG. Lider Wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia PLSSUG. Wolontariusz oraz współorganizator konferencji SQLDay, SQLDay Lite oraz SQLSaturday. Prywatnie fan gier komputerowych. Is there any news (http://isthereanynews.pl) - projekt zwierzak. Myśli zebrane nad ciemnymi i jasnymi stronami prowadzenia projektu w domowym zaciszu.
  • Jarosław Stadnicki
Programista - bloger (jaroslawstadnicki.pl) Standardowo podczas spotkania i po nim napoje będą sponsorowane przez PGS Software. W trakcie spotkania rozdamy licencje na oprogramowanie.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia