en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Book Club #22: Fearless Organization

Wydarzenie:
Agile Book Club #22: Fearless Organization
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
23.04.2021 (piątek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Zapraszam na dwudzieste drugie spotkanie Agile Book Clubu!


O meetupie:

Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.


O książce:

Napisana dla liderów i zespołów, książka The Fearless Organization to praktyczny przewodnik pomocny w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której wiedza i innowacyjność mogą się rozwijać dzięki panującemu w niej poczuciu, że przedstawianie własnych pomysłów jest bezpieczne.


Choć wiele firm obecnie inwestuje w pozyskiwanie zdolnych kandydatów do pracy, by konkurować w gospodarce opartej na wiedzy, największe talenty się marnują, gdy ludzie nie mogą wyrazić swojego zdania. Ludzki instynkt nakazujący nam „dopasowywanie się” i „mówienie jednym głosem” tamuje ciągły przepływ idei, nowatorskich rozwiązań i krytyczne myślenie niezbędne do tego, aby firmy mogły pozostać innowacyjne. Mimo że nie każdy pomysł będzie trafiony, kultura organizacyjna nie może tłamsić, uciszać, wyśmiewać czy onieśmielać. Ta niezwykle wartościowa książka bazująca na badaniach, jakie przez 20 lat prowadziła Amy Edmondson, pomaga firmom lepiej mierzyć się z zagadnieniem relacji interpersonalnych w procesie tworzenia innowacji, aby tworzyć organizacje, które są bezpieczne, pozbawione lęku, dzięki czemu mogą wygrywać na rynku dzięki nieposkromionej kreatywności.


Książka ta wskazuje, jak krok po kroku budować bezpieczeństwo psychiczne na poziomie zespołu i organizacji. Zawiera mnóstwo scenariuszy działania i zapewnia jasno wytyczoną ścieżkę do wdrażania kultury, która zapewnia możliwość swobodnego wyrażania pomysłów i dbałości o zaangażowanie.


O prezentującym:

Monika Malcherek, tłumaczka literatury biznesowej i popularnonaukowej, członkini Stowarzyszenia Tłumaczy Literatury, przedsiębiorca, trenerka i prelegentka, a od maja tego roku Scrum Masterka w Boldare. Zaangażowana w szerzenie wiedzy o zwinności i tworzenie warunków umożliwiających ludziom rozwój, spełnianie się w życiu zawodowym oraz wykonywanie pracy, która ma sens. Prywatnie mama dwóch córek i dumna właścicielka adoptowanej wilczycy. Fascynatka lasu i malarstwa.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia