en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Wrocław

Wydarzenie:
Agile Wrocław
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
08.04.2019 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Barka Tumska
Adres:
ul. Wyspa Słodowa 10
Strona www:
Opis:

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego w Waszym zespole bywa tak, że więcej jest rywalizacji niż wzajemnej współpracy? Dlaczego mało ze sobą rozmawiacie konstruktywnie? Dlaczego często brakuje zaangażowania, a większość osób unika odpowiedzialności? Dlaczego tak trudno osiągacie zespołowe cele i ciągle pojawiają się te same problemy do rozwiązania? Praca zespołowa i jej prawdziwy potencjał w znacznej mierze jest niewykorzystany w wielu organizacjach, a to mogłoby być źródłem trwałej przewagi konkurencyjnej


Jeśli zmagacie się z którymś z takich problemów to gorąco zapraszamy Was na warsztat, który poprowadzi dla Was Scrum Master Krzysztof Serkies.


W RAMACH WARSZTATU:

Na warsztacie zapoznacie się z modelem Patricka Lencioniego - 5 dysfunkcji pracy zespołowej.

Wspólnie zastanowimy się co wpływa na efektywność pracy zespołowej i jej prawdziwy potencjał, poszukamy praktycznych narzędzi, ćwiczeń, dobrych praktyk, sposobów pracy z zespołem w celu zapobiegania i przezwyciężania dysfunkcjom i wykorzystaniu prawdziwego potencjału zespołu.

Będziecie mieli również okazję zrobić indywidualnie test sprawdzający, czy w waszych zespołach w codziennej pracy występują któreś z pięciu dysfunkcji.


POZIOM ZAAWANSOWANIA:

Jeśli zastanawiacie się czy u uczestnika jest potrzebna wiedza o Agile, Scrum i doświadczenie w pracy w IT to odpowiedź brzmi: NIE

Przyda się doświadczenie w pracy zespołowej, którą z pewnością każdy z Was w swoim życiu już doświadczył. Gorąco więc zapraszamy do zapisów zarówno początkujących jak i doświadczonych liderów, menadżerów, Scrum Masterów jak i osoby, które na co dzień pracują w zespołach i chciałyby usprawnić w nich pracę, aby stawały się coraz lepsze.


O TRENERZE:

Krzysztof Serkies - Agile Coach i Scrum Master z wyboru i z pasji. Czuje niezaspokojoną potrzebę nieustannego rozwoju i usprawniania, a filozofia agile jest mocno spójna z jego wewnętrznymi wartościami. Jest pozytywnie nastawiony do świata, wierzy w ludzi i w ich pozytywny pierwiastek. Z energią wspiera pozytywne zmiany w organizacjach w kierunku efektywności i zwinności. Mocno wierzy w pracę zespołową i niesamowita synergie, magię kreatywności jaka powstaje na styku cross-funkcjonalnych efektywnych zespołów skupionych na budowaniu i rozwijaniu produktów. Wspiera w organizacjach budowanie właśnie takich zespołów, kierujących się wartościami Agile.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
15 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia