Crossweb
<< Wróć do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Aula Polska Poznań #17 ,,Nieskończone możliwości IoT"

Wydarzenie:
Aula Polska Poznań #17 ,,Nieskończone możliwości IoT"
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
IT
Data:
08.03.2017 (środa)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Collegium Da Vinci
Adres:
Kutrzeby 10
Strona www:
Opis:
Z każdą Aulą przybywa coraz więcej słuchaczy - co nas niezmiernie cieszy i motywuje! ;) Dziękujemy Wam za zaangażowanie we wspieraniu polskiej przedsiębiorczości technologicznej i chęć zgłębiania swojej wiedzy. Z tego tytułu podczas #17 Auli odbędą się cztery prezentacje.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 
Obowiązują zapisy --> https://17aulapolskapoznan.evenea.pl/


O IoT można mówić wiele - pojawia się w coraz to innych obszarach na rynku. Zmienia branżę medyczną, ma swój udział w dbaniu o środowisko, zwiększa możliwości marketingowców czy ułatwia nam funkcjonowanie we własnym domu. 

Więcej o Internet of Things opowiedzą nasi Prelegenci:
  • Natalia Kobza, The Keryx Group
„New economy: mainstreaming circular economy through IoT"
  • Krystian Bergmann, Fibaro
„Internet Rzeczy Naprawdę Ważnych"
  • Jędrzej Kociński, StethoMe™
„Medycyna przyszłości - czy dzięki IOT będziemy leczyć się nie wychodząc z domu?"
  • dr inż. Paweł Prociów, Sensorberg
„IoT - nowa nazwa, stare problemy"

------------------------------------------------------------------
Więcej informacji o Mówcach:

  • Natalia Kobza, The Keryx Group
http://www.keryxgroup.com/

Współpracownik The Keryx Group, grupy zajmującej się działaniem na rzecz innowacyjnej gospodarki i rozwoju Inteligentnych Miast. Grupa Keryx to firma członkowska unijnego konsorcjum AIOTI oraz w październiku 2015 firma założycielska polskiego Klastra IOT. Project Manager ogólnopolskiego programu "Miasto Świadome". Założycielka Student Forum w Artificial Intelligence and Society Journal, członkini TC 9.5. Technology, International Culture and Stability Committee (TECIS). Mentor Summer Academy "World beyond the box" ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management). Autorka artykułów na temat zrównoważonego rozwoju, innowacji oraz przywództwa w biznesie.

  • Krystian Bergmann, Fibaro
https://www.fibaro.com/pl/

Mieszka i pracuje w Poznaniu gdzie od początku jest częścią projektu Fibaro, który stał się jednym z największych brandów Smart Home i flagowym producentem urządzeń Internetu Rzeczy. 
Fibaro tworzy oraz produkuje urządzenia dla branży Smart Home w swojej fabryce w Poznaniu, a z firmy, która początkowo powstawała w garażu przerodziło się w przedsiębiorstwo zatrudniające blisko 400 osób.
Krystian początkowo był silnie związany z procesami wsparcia technicznego oraz zapewniania jakości oprogramowania i produktów. Obecnie skupia się na strategicznych projektach IoT i zwinnym połączeniu biznesu z projektami technologicznymi. Współpracował z firmami takimi jak Apple, Samsung, NEST, Philips, oraz prowadził projekty z największymi firmami telekomunikacyjnymi na świecie. Jest entuzjastą internetu rzeczy i transformacji jaką za sobą niesie. 
Na Auli Krystian opowie Wam jak Internet Rzeczy zmienia świat oraz jakie wyzwania za sobą niesie.

  • Jędrzej Kociński, StethoMe™
http://stethome.com/

Jędrzej Kociński ma wieloletnie doświadczenie B+R, prowadzi badania z pogranicza kognitywistyki, psychoakustyki i biofizyki. Doktor nauk fizycznych. Od 2007 roku adiunkt na Wydziale Fizyki w Instytucie Akustyki UAM. Swoją wiedzę przekuwa w biznes - Jędrzej jest współtwórcą StethoMe™, gdzie pełni rolę kierownika B+R (Chief Science Officer).

  • dr inż. Paweł Prociów, Sensorberg
https://www.sensorberg.com/

Ekspert w dziedzinie Bluetooth i innych technologii IoT. W swojej karierze pracowałem dla światowych liderów technologicznych jak Gemalto, Qualcomm, Huawei w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz w Polsce. Mam tytuł doktora otrzymany od uniwersytetu w Nottingham za badania nad zastosowaniem czujników bezprzewodowych w diagnozowaniu schorzeń psychicznych. Aktualnie pracuję nad wdrożeniem technologii beacon na szeroką skalę na Polskim rynku. Wkrótce ruszamy z nową platformą proxi.cloud oferującą nowy wymiar mobilnych usług zbliżeniowych.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Poznań

XSolve
Software House

Gliwice, Warszawa
technologie:
Android, Angular.js, iOS, JAVA, JavaScript...
6 ofert pracy
 
SpyroSoft
Software House

Warszawa, Wrocław
3 oferty pracy
 
the mobee dick
Studio projektowe

Katowice
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

PODOBNE WYDARZENIA

01.01 Czw
01.01 Czw