en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

AW #67 Business Modeling - Aga Makowska i Jarek Jopek

Wydarzenie:
AW #67 Business Modeling - Aga Makowska i Jarek Jopek
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
10.08.2020 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Lato w pełni i nowy AW przed nami!

Niezależnie od tego czy: pierwszy raz próbujesz swoich sił jako przedsiębiorca, albo usprawnić istniejący biznes czy może chcesz wprowadzić w życie nowy pomysł, stawiasz czoło wyzwaniu jakim jest stworzenie silnego, opłacalnego modelu biznesowego, który będzie konkurował lub już konkuruje na dzisiejszym, zmieniającym się rynku.


Kanwa Modelu Biznesowego (The Business Model Canvas stworzony min przez Alexa Ostelvaldera) jest strategicznym narzędziem służącym do opisania, projektowania, kwestionowania, wymyślania czy przygotowania się do zrobienia "zwrotu" (pivot) w Twoim "biznesie".


Z czym wyjdziesz:

- Z wiedzą czym są a czym nie są modele biznesowe

- Z wiedzą na co zwrócić uwagę i na czym się skupić w pierwszej kolejności nim otworzysz firmę / zaczniesz budować (developowac) swój produkt/usługę

- Z nową umiejętnością jak modele biznesowe można projektować

- Z 3 kluczowymi narzędziami do projektowania biznesow

- I z tym jak wiarę w sukces swojego startupu/produktu/usługi/pomysłu przekuć w dowody potwierdzające owa wiarę, czyli o świadomości założeń i hipotez.

Uwaga na efekty uboczne!

Prawdopodobnie urodzą Ci się nowe pomysły czy to na własny biznes czy wizję produktu/usługi, a może zmiany w obecnej strategii firmy.


O trenerach:


Aga Makowska

Pasjonuje się tworzeniem rozwiązań, które sprawiają, że nasze życie staje się lepsze. Współtowarzyszy w odkrywaniu i wyzwalaniu kreatywnego potencjału w ludziach, zespołach i organizacjach. Projektuje i współtworzy przyjazne środowisko pracy.

Od 15 lat związana ze światem modeli biznesowych, technologii i innowacji. Doświadczenie w innowacjach zdobywała w kraju a także na arenie światowej, pracując kilka lat w globalnych siedzibach i centrach innowacji w Amsterdamie oraz w Brukseli.

Obecnie realizuje się w roli coacha, mentora i trenera.

Towarzyszy zespołom i liderom w przygotowaniu i prowadzeniu programów wspierających projektowanie doświadczeń, szybkie tworzenie innowacyjnych produktów i usług (bazując na sprawdzonych praktykach, m.in. service design thinking, lean start-up, agile,holacracy czy growth mindset). Prowadzi szkolenia oraz sesje indywidualne i zespołowe (mentoring, coaching) z zakresu umiejętności twardych, miękkich i menedżerskich w obszarze szeroko rozumianej innowacji.


Jarek Jopek - aktualnie manager w projektach cloudowych w Siemens, certyfikowany Trener Zmian, z doświadczeniem w różnych rolach Scrum Mastera, Product Ownera czy managera. Od lat zaangażowany w zwinne wytwarzanie produktów cyfrowych w różnych organizacjach jak start-up, software house czy globalna korporacja. Miał okazję zaprezentować się ze swoimi warsztatami na różnych meetupach (BAT, Agile Wrocław, Product Tank Kraków, Agile on the Boat, Tech Leadership Days). Dumnie wspiera śląską inicjatywę Big Agile (Theory).


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia