en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

AW #75 - Od złych metryk do dopasowanego produktu

Wydarzenie:
AW #75 - Od złych metryk do dopasowanego produktu
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
12.04.2021 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Czy więcej zawsze jest lepiej niż mniej? Czy krócej zawsze jest lepiej nawet jeśli jest drożej? Czy ten sam produkt może być jednocześnie dobry i zły?


Co?

Zapraszamy na warsztat będący wprowadzeniem w koncepcję produktów, usług i procesów dopasowanych do potrzeb a więc Fit-for-Purpose. Zaczniemy od refleksji nad tym co śledzimy jeśli chodzi o metryki i idąc przed kolejne kroki odkrywania typów metryk by odsiać te niepomocne i nadmiarowe a jednocześnie poszukiwać tych brakujących. Po co? By nie przesadzać z metrykami a uzyskiwać informacje na podstawie których możemy podjąć lepsze decyzje.


Jak?

Warsztat będzie przeplatanką teorii i pracy w grupach. Będzie intensywnie i będzie wymagana uwaga, zaangażowanie i niefajnie będzie, jeśli wypadniecie z grupy w jakimś momencie więc bardziej niż zwykle prosimy o odpowiedzialne zapisy i obecność.


Dla kogo?

Wszyscy którzy raportują, definiują lub śledzą metryki. Zarówno te procesowe jak i produktowe. Product Ownerzy, Scrum Masterzy, Agile Coache i inne mądrale.


O prowadzącym:

Radek Orszewski - Lean Agile coach, konsultant oraz trener. Od ponad 15 lat pracuje z organizacjami w całej Europie praktykując wiele metod i podejść zwinnych.

Jest akredytowanym trenerem Metody Kanban (AKT) oraz posiadaczem prestiżowego tytułu Accredited Kanban Consultant (AKC) przyznawanego przez Kanban University najbardziej doświadczonym praktykom. Ma wieloletnie doświadczenie pracy z Scrumem (CSP-SM oraz CSP-PO). W swojej pracy jest skupiony na optymalizacji przepływu wartości biznesowej z udziałem wszystkich interesariuszy, również tych poza IT.

Jest twórcą społeczności Berlin oraz Wrocław Lean Coffee, uczy na berlińskiej uczelni CODE University. Prowadzi jedyny polski podcast dedykowany Kanbanowi – „Kanban przy kawie”. Jego publikacje można znaleźć na orszewski.com a ofertę szkoleniową na LeanAgile.ninja

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia