en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Azuronet - Lublin .NET & Azure Meetup #2

Wydarzenie:
Azuronet - Lublin .NET & Azure Meetup #2
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
11.12.2019 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
The Mist Club
Adres:
Okopowa 5
Rejestracja:
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 - 18:15 Rejestracja uczestników
  • 18:15 - 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie – Marek Drob
  • 18:30 - 19:10 The way to scalable platform, based on event-driven flow and serverless on Azure. – Paweł Haracz
  • 19:10 - 19:50 Nowa odsłona AI w Azure - Dawid Detko
  • 19:50 - 20:30 Developer or Builder? An in-depth look at how the use of cloud technology shapes your role and goals – Tomasz Onyszko
  • 20:40 - PIZZA TIME i start afterparty
Opis:

Zapraszamy na wydarzenie Azuronet - Lublin .NET & Azure Meetup #2, które odbędzie się już 11 grudnia 2019 o godzinie 18:00 w THE MIST CLUB..


Wydarzenie zrzesza pasjonatów technologii: .NET, Azure, AI, Machine Learning, Data Science, Xamarin, DevOps.


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.


PIZZA dla wszystkich uczestników.


OPISY PREZENTACJI


Tytuł: The way to scalable platform, based on event-driven flow and serverless on Azure. – Paweł Haracz

OPIS:

Paweł Haracz opowie o transformacji cyfrowej oraz rozwoju platformy do zarządzania urządzeniami IoT, gdzie podejście event driven oraz serverless pozwoliło stworzyć skalowalny system będący w stanie przetworzyć dużą ilość zdarzeń z połączonych urządzeń. Zaprezentowane zostaną użyte usługi oraz architektura jednego z procesów.


Nowa odsłona AI w Azure - Dawid Detko

OPIS:

Podczas sesji przedstawię nowe podejscie do realizacji tematów związanych ze sztuczną inteligencją, zostaną zaprezentowane narzędzia typu Automated ML, nowe usługi z zakresu Cognitive Services, Databricks, oraz ostatnio mocno nagłaśniany Azure Synapse Analytics. Forma prezentacji będzie miała charakter dyskusji z uczestnikami popartej prezentacją.


Developer or Builder? An in-depth look at how the use of cloud technology shapes your role and goals – Tomasz Onyszko

OPIS:

Sposób użycia technologii nieustannie ewoluuje – pojawiają się nowe zastosowania, funkcjonalności i możliwości. W jaki sposób kierunek tych zmian wpływa na kształtowanie się roli developera, jakie stawia przed nim wyzwania? Czy to wciąż Developer, czy już Budowniczy? Jaka jest między nimi różnica? Na te i inne pytania o kierunek równoległego rozwoju technologii i pracujących z nią ludzi odpowiemy sobie podczas sesji z Tomaszem Onyszko.


PRELEGENCI


Paweł Haracz

Software developer z zawodu i z pasji, uwielbia rozwiązania chmurowe. Uważa, że chmura publiczna stwarza ogrom możliwości dla biznesu oraz dla developerów. Od kilku lat pracuje z Azure’m. Interesują go klastry, skalowalna architektura. W Predice pracuje przy projektach IoT i digital transformation. W prywatnym życiu kolekcjoner magnesów z podróży. Jego znakiem rozpoznawczym jest słowo "Awesome".


Dawid Detko


Tomasz Onyszko

Od lat kilkunastu w branży określanej jako IT. Od dłuższego czasu w okolicach związanych z tożsamością, dostępem, prywatnością – ich zastosowaniem i implementacją. I wciąż mu się to nie nudzi.

Od czasu do czasu prelegent – TechED, The Expert Conference (wcześniej Directory Expert Conference – to były czasy), Microsoft Technology Summit (MTS). W zamierzchłej przeszłości współautor kilku książek, zastępca naczelnego, autor artykułów. Popełnił pewnie tysiące wpisówi na forach, Usenet i podobnych.

Od 2005 roku z przerwami – Microsoft Most Valuable Professional (MVP), chociaż dziś znaczy to już coś innego. Zawodowo: CTO, architekt, jeden z partnerów w Predica (hell yeah – nasz zespół!).

Prywatnie: ojciec, niemąż, biegacz, miłośnik fantastyki (bardziej cyber punk niż fantasy) i kina. Kiedyś chciałby mieć mały browar, ale to się zobaczy.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Lublin

Frontkom

Lublin, Warszawa
technologie:
Node.js, iOS, Android, React, Laravel...
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia