en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

[BIA-Online] 27 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku

Wydarzenie:
[BIA-Online] 27 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
05.08.2020 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Jak zawsze w pierwszą środę miesiąca i po raz kolejny online - 5 sierpnia o godzinie 18:00 spotykamy się na Microsoft Azure User Group Poland w (online'owym) Białymstoku. Użyjemy Teamsów, a link do spotkania udostępnie tutaj na kilka dni przed nim.


---


Dwie prezentacje jakie Wam pokażemy zaprezentują osoby, których raczej nie trzeba nikomu przedstawiać - Damian Mazurek i Daniel Plawgo


---

Damian Mazurek


Temat: Azure Data Explorer w praktyce - czyli jak w pełni wykorzystać potencjał tej nowej bazy.


BIO: CTO w firmie Chmurowisko. Architekt chmurowy, specjalizujący się w systemach rozproszonych, systemach przetwarzania danych, rozwiązaniach opartych o ML/AI i IoT. Wykładowca oraz trener w Szkole Chmury. Jedna z pierwszych osób w Polsce tworzących rozwiązania IoT z wykorzystaniem MS Azure.


Opis: W trakcie tej sesji opowiem o usłudze Azure Data Explorer, jak ją wykorzystywać oraz podzielę się kilkoma wskazówkami jak budować sprawne systemy bazując na ostatnim projekcie z dziedziny IoT, w którym wykorzystaliśmy tą bazę.


---


Daniel Plawgo


Temat: Azure Logic App


BIO: Na co dzień programista technologii .NET (obecnie .NET Lead Developer w olsztyńskim oddziale firmy SoftwareHut), certyfikowany trener, prelegent, dla którego programowanie to również hobby. Od lat związany z społecznością pasjonatów technologii Microsoftu, początkowo jako Microsoft Student Partner, Student Konsultant, a obecnie lider olsztyńskiej grupy .NET OLMUG. W wolnej chwili prowadzi bloga - https://plawgo.pl, autor darmowego kursu Visual Studio.


Opis: Czy Wam również się zdarza, że potrzebujecie przygotować jakiś proces/przepływ danych, który początkowo wygląda prosto, ale gdy siadacie do kodu, to okazuje się, że trochę Wam się z tym zejdzie? A do tego chcielibyście mieć coś działającego w ciągu kilku minut, aby w ogóle zobaczyć, czy całość ma sens. Azure Logic App, o którym Wam opowiem podczas prezentacji, jest w stanie Wam pomóc w takich sytuacjach (i nie tylko takich). Podczas prezentacji zobaczycie jak zacząć, jak tworzyć przepływy oraz w jakich sytuacjach Azure Logic App może u Was się sprawdzić.


---


Spotkanie zakończymy sesją Q&A przy piwku, kawie itd. - tym razem niestety musicie sięgnąć po to, co macie zachomikowane w domu, w taką pogodę polecam uprzednio schłodzić cokolwiek macie :).


Serdeczne i gorące podziękowania należą się naszym partnerom - Elastic Cloud Solutions, Billennium oraz JetBrains!


Daję głowę, że poziom merytoryczny będzie wysoki, nie może Cię więc zabraknąć. Do zobaczenia!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia