Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

BiteIT #74: Customizajca przeglądarki internetowej z użyciem Selenium

Wydarzenie:
BiteIT #74: Customizajca przeglądarki internetowej z użyciem Selenium
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
01.12.2021 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Strona www:
Organizator:
Software House
Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Warszawa
Prelegenci:
Opis:

Czy wiecie jakie możliwości daje Selenium w odniesieniu do ustawień przeglądarki internetowej? Obsługa i ustawanie okienek przeglądarki, logi z konsoli, nawigacja w przeglądarce, ustawienie odpowiedniego języka do translacji.


W swojej prezentacji Paweł opowie zarówno o tych, jak i o innych sposobach customizacji, wskaże też jak „wycisnąć” z przeglądarki jeszcze więcej. Przedstawi też przydatne wzorce i toole, które z pewnością ułatwią pracę na co dzień i oszczędzą Wam siwych włosów w przyszłości. Wspomni również o problemach z życia testera i możliwościach ich rozwiązania, dzięki odpowiednim ustawieniom przeglądarki z użyciem Selenium.Prowadzący


Paweł Wojtak | Test Engineer w JCommerce


W obszarze testów automatyzujących pracuje od ponad 5 lat. Swoje doświadczenia w automatyzacji zdobywał testując aplikacje webowe, mobilne, desktopowe oraz systemy embedded, przygotowywał również testy wydajnościowe oraz security. Na co dzień zajmuje się testami funkcjonalnymi UI oraz testowaniem API. Hobbistycznie pisze apki webowe oraz aplikacje mobilne w języku Dart przy użyciu Fluttera (kiedyś bardzo interesował go też Kotlin). Po pracy jest fanem sportu, głównie piłki nożnej, koszykówki (często wstaje w nocy by oglądać NBA na żywo). Wielką frajdę sprawia mu też tworzenie mebli i konstrukcji drewnianych.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia