Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Blockchain na Bałkanach - doświadczenia z ciekawego projektu

Wydarzenie:
Blockchain na Bałkanach - doświadczenia z ciekawego projektu
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
13.05.2021 (czwartek)
Godzina:
20:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

BLOCKCHAIN - PROJEKT NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII


Blockchain to technologia, która ma ogromny potencjał, ale nadal pozostaje niedoceniana i niezrozumiana przez wiele organizacji. Nasz gość wyjaśni na czym polega oraz w jaki sposób prowadzi się projekty z jej użyciem. A w dodatku - to wszystko na bałkańskiej ziemi.


Przyjdź na naszego live'a i poznaj:

- BAŁKAŃSKIE PROJEKTY. Jak prowadzi się projekty w Serbii? Jak wygląda współpraca na Bałkanach? Co może być zaskakującego, a co bardzo motywującego? - TECHNOLOGIA BLOCKCHAIN. Jak wykorzystywano ją przy giełdach kryptowalut, czy platformie zwanej Safex? Czym charakteryzowały się te projekty? Rady dla osób, które chciałyby zacząć projekty z blockchain lub kryptowalutami.

- NAJWIĘKSZE BULLSHITY dotyczące technologii czy projektów na południu Europy.


GOŚĆ


Paweł Dudek: Ekspert Thoriana Sp. z o.o. w zakresie rozwoju biznesu i zarządzania zmianą. Od marca 2020 Organizational Change Manager w jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie. Był prezesem zarządu WARS S.A., pracował dla: Bird Bird, Medicover oraz Norwich Union, doradzał zarządom spółek z branży telekomunikacyjnej oraz usług profesjonalnych. Prowadzi zajęcia dla studentów w Akademii Leona Koźmińskiego oraz w programie MBA Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent "Leadership Development Program" (Harvard Business School w Bostonie), "Blockchain Technologies: Business Innovation and Application" (MIT Sloan School of Management) oraz studiów podyplomowych SGH w Warszawie.


PROWADZĄCY

Igor Mróz: Doświadczony Project Manager, a także krzewiciel filozofii antykruchości. Założyciel Zero Bullshit Management. Nie lubi długich notek biograficznych.


GDZIE?


- Online przez ZOOM: możesz dolewać oliwy do ognia i zadawać nam pytania, ale wymaga rejestracji. Polecamy tę opcję ponieważ dostaniesz na maila po live'ie podsumowanie z najważniejszymi wnioskami i polecanymi narzędziami, książkami.

- LIVE YouTube: tu nie odpowiadamy na pytania, ale nie musisz się rejestrować, transmisja na naszym kanale zerobs.pl/yt


CENA

Wstęp na live jest darmowy, ale liczba miejsc na ZOOMie jest ograniczona.


Więcej informacji: https://app.evenea.pl/event/zerobs-s02e10/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia