Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Bydgoszcz JUG #14

Wydarzenie:
Bydgoszcz JUG #14
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
18.01.2018 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Biblioteka UKW
Adres:
ul. K.Szymanowskiego 3 Bydgoszcz
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na kolejne spotkanie bydgoskiego Java User Group, które odbędzie się w czwartek, 18 stycznia 2018 o godzinie 18:00 w Bibliotece UKW. Tym razem zapraszamy Was z dziećmi albowiem równolegle do wykładów, odbywać się będą warsztaty z robotyki dla dzieci prowadzone przez ROBOproject. Zaplanowane są 2 prelekcje:

  • Jakub Pilimon | Michal Michaluk - Think in events


Tired of fancy abstractions without actual down to earth implementation? In this talk we will go through some benefits of having event-sourced model on a real example. This is full-time live coding and we will start from a simple Spring Boot based OOP application and turn it upside down with events. Basic knowledge about DDD and/or OOP is welcome!


  • Paweł Kapała - Introduction to functional programming in practice


Pokażę jak programować funkcyjnie w praktyce. Będzie to live-coding w REPLu Clojure. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w Clojure. Spróbujemy razem opowiedzieć historię i zapisać ją funkcjami. Zapraszam!


Wstęp na spotkanie jest wolny. Rejestracja odbywa się przez portal Meetup. Wśród osób zarejestrowanych zostaną rozlosowane atrakcyjne upominki.


Po spotkaniu zapraszamy na after-party do pubu Kraftodajnia, na którym będziemy mogli się poznać i podyskutować w luźnej atmosferze ;) Pub znajduje się pod adresem: Plac Kościeleckich 5. Widzimy się tam od godziny 21:00.


Wstęp będzie możliwy już od 17:30.


Więcej informacji: https://www.meetup.com/BydgoszczJUG/events/246097667/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia