en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń

Cieszyn [ #6 ] Turkusowe Śniadanie z Wiedzą

Wydarzenie:
Cieszyn [ #6 ] Turkusowe Śniadanie z Wiedzą
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
08.09.2020 (wtorek)
Godzina:
20:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Temat : Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy to mentalna wędrówka z przewodnikiem. Popłyniemy przez poszczególne paradygmaty zarządzania (wg podziału Laloux). Skupienie się "na drodze" od początku do Turkusu - perspektywa organizacji, struktury oraz przywództwa.


Mówca:

Zawodowy „Ułatwiacz” –> „Agent Zmiany”, „Wspieracz”, „Sklejacz”, „Zespołowy Ogrodnik”. Zwolennik podejścia humanistycznego w zarządzaniu. Dodatkowo zajmuję się wszelkimi metodykami związanymi z prowadzeniem i zarządzaniem projektami. Wiedzę i doświadczenie swoje przekazuje na szkoleniach i dedykowanych warsztatach.

Moja pasja to praca z ludźmi i dla ludzi m.in. poprzez tworzenie efektywnych, zaangażowanych, samoorganizujących się zespołów. Działam na poziomie organizacji (strategia, struktura, odpowiedzialność, procesy, projekty), jak też ludzi (indywidualnie i w zespołach). Istotne jest wspólne określenie tego, co mamy (na czym bazujemy) oraz co chcemy (co?) i dlaczego (po co?) osiągnąć, a następnie określenie drogi (jak?), którą będziemy szli i wspólne monitorowanie tego. Aktualnie odpowiedzialny (Lider) za działanie Pionu Oprogramowania w firmie APATOR Elkomtech.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia