Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Co lider może zgapić od dziennikarza?

Wydarzenie:
Co lider może zgapić od dziennikarza?
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
30.07.2020 (czwartek)
Godzina:
20:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Opis:

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu "Zero BS po godzinach", czyli wieczorne, luźniejsze rozmowy, w których staramy się konstruktywnie i ku uciesze widzów spierać z zaproszonymi gośćmi na ciekawe tematy.


Z Krzyśkiem Majdanem, redaktorem naczelnym portalu INNPoland porozmawiamy o tym, czego liderzy mogliby nauczyć się od dziennikarzy. Co oczywiste mocno skupimy się na komunikacji, ale na pewno zahaczymy też o tak życiowe tematy jak ogarnianie 7343 wątków "na wczoraj" równocześnie.DYSKUTOWAĆ I SPIERAĆ SIĘ BĘDĄ


Krzysztof Majdan: Zaczął od stażu w naTemat. Po roku był już w Gazecie Wyborczej, gdzie jego warsztat rozwijali najlepsi polscy redaktorzy. Następnie trafił do DGP, by w końcu pożegnać się z drukiem i wrócić do internetu. Przez 2 lata współtworzył polską wersję Business Insidera. W końcu, mądrzejszy i znacznie bardziej siwy, wrócił tam, gdzie wszystko się zaczęło, by objąć stery serwisu INNPoland.pl. Specjalizuje się w tematyce biznesowo-technologicznej. Jest współautorem, wraz z Michałem Wąsowskim, jak dotąd pierwszego i jedynego wywiadu, jakiego prezes Microsoftu Satya Nadella udzielił polskim dziennikarzom.

https://www.linkedin.com/in/krzysztof-majdan-90264a8a/


Igor Mróz: Doświadczony Project Manager oraz praktyk i propagator idei antykruchości. Pierwszy duży projekt zrealizował w 2003 roku i od tego czasu prowadził własne firmy, pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. W 2016, kiedy z ust kolejnego guru zarządzania usłyszał "żeby projekt się nie opóźnił, wystarczy go dobrze zaplanować", uznał że miarka się przebrała i założył własną firmę szkoleniowo-doradczą o wiele mówiącej nazwie: Zero Bullshit Management.

https://www.linkedin.com/in/igormroz/


KIEDY, GDZIE, JAK


Czwartek 30 lipca, 20:00-21:30

  • Online przez ZOOM: możesz dolewać oliwy do ognia i zadawać nam pytania, ale wymaga rejestracji
  • LIVE YouTube: tu nie odpowiadamy na pytania, ale nie musisz się rejestrować, transmisja na naszym kanale zerobs.pl/yt Zapisy: https://app.evenea.pl/event/zerobs-pg-009/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia