Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Coachingowy model rozmowy w Agile

Wydarzenie:
Coachingowy model rozmowy w Agile
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
22.11.2017 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hanza Cafe
Adres:
Piekary 28
Opis:

Termin: 22.11.2017, środa, godz. 18:00

Miejsce: Hanza Café, Piekary 28, Toruń

Społeczność z Torunia, skupiona wokół AGILE zaprasza na kolejne spotkanie warsztatowe!

Szczegóły warsztatów:

Nauczyć można się podobno wszystkiego, zdobyć wiedzę można o każdej porze, na każdy temat i na wiele różnych sposobów. To co bywa najtrudniejsze to porozumieć się z partnerem, klientem, kolegą, przekazać mu swoje oczekiwania i na drugi dzień nadal móc się śmiać podczas wspólnego lunchu :) Niektórym przychodzi to łatwiej, innym trudniej.


Czasami wydaje się to możliwe, a czasami myślimy – „O rany ten człowiek musi się jeszcze wiele nauczyć, jak można tak działać, robić?” Czy myśląc w ten sposób uda nam się utrzymać dobre relacje i być zgodnym z pierwszą zasadą manifestu Agile „Ludzie i interakcje od procesów i narzędzi”? Czy jest sposób, gdy widzimy że coś nie wychodzi, żeby nie denerwować się i pozwolić ludziom samodzielnie znaleźć inne rozwiązanie? Zmotywować do refleksji, pobudzić wewnętrzną chęć do nowego sposobu działania? Jest. Jest to coachingowy model rozmowy.


Na tym warsztacie opowiem o faktach i mitach jakie obrosły wokół coachingu – ale krótko ;) Przede wszystkim to Ty jako uczestnik będziesz mógł przetestować coachingowy model rozmowy. Będziesz mógł sprawdzić jak działa i znajdziesz odpowiedź na pytanie z kim i w jakich sytuacjach go stosować. Być może znajdziesz też odpowiedź czy łatwo jest Ci przyjąć postawę coacha i co jeszcze jest Ci potrzebne by w pełni pracować jako Agile Coach?


  • EWELINA GAŁĘZOWSKA-SZOMBORG

Coach ACC ICF, Trener Biznesu, Coach Action Learning


Pracuję w biznesie od 2003 roku współpracując głównie z departamentami sprzedaży, IT i HR. Posiadam ośmioletnie doświadczenie trenerskie w obszarze umiejętności interpersonalnych. Jestem dyplomowanym Trenerem Biznesu. Specjalizuję się w szkoleniach podnoszących efektywność osobistą: treningi kierownicze, asertywność, zarządzane stresem i sobą w czasie, zarządzanie emocjami w biznesie, komunikacja interpersonalna. Zrealizowałam liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe, m.in. dla: ING Bank Śląski, Bank GBS, SKOK im. F. Stefczyka, Klima – Therm S.A., Dellner Couplers, Tehand Sp. z o.o., Aber Sp. z o.o, OPGK Koszalin, Gemalto Sp. z o.o., HLT Sp. Z o.o., ProContact, FancyFon, DeSmart, PPNT Gdynia.


Równolegle obok pracy trenera, realizuję także sesje indywidualnie. Wspaniałym dopełnieniem szkoleń jest rozwój indywidualny podczas sesji coachingowych. Jestem akredytowanym Coachem ACC ICF. Prowadząc coaching wspieram ludzi w odnajdywaniu odwagi do eksperymentowania i podejmowania działań o których nie wiedzieli, lub myśleli, że są nie dla nich.


Inspiracją i motorem moich działań jest kontakt z ludźmi – możliwość poznawania indywidualnych historii, różnych punktów widzenia i poznawania strategii działania. To największa nagroda dla mnie móc pomagać, śmiać się i wspierać w zmianie, a na końcu widzieć efekty tej współpracy.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia