Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Dare To Be #IWD 2023

dare-to-be-iwd-2023
Wydarzenie:
Dare To Be #IWD 2023
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
26.04.2023 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miejsce:
TBA
Strona www:
Opis:

Jak co roku chcemy wspólnie z Wami świętować Dzień Kobiet! W tym roku pod hasłem #Dare To Be chcemy przyjrzeć się procesowi product discovery aby dowiedzieć się jak dobrze poznać domenę produktu.


Zapisy na: https://gdg.community.dev/e/mbxzed/


Product discovery - jak dobrze poznać domenę produktu


To jedno z kluczowych pytań jakie powinniśmy sobie zadać przed startem prac nad nowym produktem. Podejść do fazy “discovery” jest wiele. Jednak, jak z nich wszystkich wybrać to, które sprawdzi się w naszej sytuacji? Na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale podczas naszego spotkania postaramy się Wam wskazać jak bardziej skupić na potencjalnych możliwościach zamiast od razu szukać czy budować rozwiązania. Porozmawiamy sobie m.in. o Opportunity Solution Trees jako sposobie na wizualizację naszych możliwości.

O prowadzących


Agile Hunters to zgrany duet, który pasjonuje się światem zwinnym i zwiększaniem efektywności firm i osób indywidualnych. Basia i Patrycja od lat wspierają małe i duże firmy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc szkolenia, realizując audyty czy doradzając liderom.

Więcej o Agile Hunters można przeczytać na www.agilehunters.com.Więcej informacji: https://www.meetup.com/pl-PL/gdg-wroclaw/events/292871323/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia