Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Design Thinking — czy to bullshit?

Wydarzenie:
Design Thinking — czy to bullshit?
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
UX
Tematyka:
Data:
02.07.2020 (czwartek)
Godzina:
20:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu "Zero BS po godzinach", czyli wieczorne, luźniejsze rozmowy, w których staramy się konstruktywnie i ku uciesze widzów spierać z zaproszonymi gośćmi na ciekawe tematy.


TEMAT

Z Justyną Jakubczyk, niezwykle barwną i mocno widoczną w social media specjalistką od Design Thinking pospieramy się o to, czy cała moda na tę metodę to nie bullshit. Czy to nie modne hasło i warsztaty z kolorowymi kartkami, z których nic nie wynika...


DYSKUTOWAĆ I SPIERAĆ SIĘ BĘDĄ

Justyna Jakubczyk: tancerka w biznesie, Dyrektor ds. Sprzedaży B2B w Axa Ubezpieczenia, autorka metodyki Body Movement w połączeniu z Design Thinking. Projektantka usług i doświadczeń klientów. Obecnie wprowadza na rynek mikroubezpieczenia na hulajnogi. A poza tym... Staje na głowie i na rzęsach, by odklejać od krzeseł i schematów ludzi biznesu oraz gości Kawiarni Tanecznej online :) Pokazuje, jak ruch i praca ciała wpływają na pracę umysłu. Fascynuje się neuronauką o tańcu. Prowadzi firmę JustFullness. Full of People Experience, która wdraża do Polski sprzedaż adaptacyjną.


https://www.linkedin.com/in/justynajakubczyk/


Igor Mróz: Doświadczony Project Manager oraz praktyk i propagator idei antykruchości. Pierwszy duży projekt zrealizował w 2003 roku i od tego czasu prowadził własne firmy, pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. W 2016, kiedy z ust kolejnego guru zarządzania usłyszał "żeby projekt się nie opóźnił, wystarczy go dobrze zaplanować", uznał że miarka się przebrała i założył własną firmę szkoleniowo-doradczą o wiele mówiącej nazwie: Zero Bullshit Management.


https://www.linkedin.com/in/igormroz/


KIEDY, GDZIE, JAK


Online przez ZOOM: możesz dolewać oliwy do ognia i zadawać nam pytania, ale wymaga rejestracji


LIVE YouTube: tu nie odpowiadamy na pytania, ale nie musisz się rejestrować, transmisja na naszym kanale zerobs.pl/yt


Więcej informacji: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/zerobs-pg-007

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia