Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

FPadnij na: warsztaty z chmury Microsoft Azure

Wydarzenie:
FPadnij na: warsztaty z chmury Microsoft Azure
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.01.2019 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Future Processing
Adres:
Bojkowska 37a
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Czy ścisłowiec może chodzić z głową w chmurach? No ba!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów rozwiązań chmurowych na bezpłatne, otwarte warsztaty z chmury Microsoft Azure, które odbędą się 26 stycznia (sobota) w godzinach od 9.00 do 17.00 w Gliwicach, w siedzibie firmy Future Processing.

Poza strawą dla umysłu będzie także „konkret” dla żołądka. Po warsztatach zapraszamy na afterparty, by przy piwie pogadać i powymieniać się doświadczeniami.


DLA KOGO?

Wymagane są podstawowe umiejętności w zakresie chmury Azure (modele usług, tworzenie i konfigurowanie usług) i podstawowe umiejętności programistyczne.


JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zarejestrować można się przez stronę do 23 stycznia do godz. 12.00.


Organizator zastrzega sobie prawo wyboru uczestników na podstawie odpowiedzi na zadanie pytania. Nie zwlekajcie, liczba uczestników jest ograniczona!


JAKIE ŚCIEŻKI?

1. OPS (Michał Furmankiewicz z Chmurowisko


Sesja OPS jest dla Ciebie, jeśli:

…interesuje Cię chmura, a na myśl o VNET-ach, Subnetach, Trafic Managerze, VM-kach czy Load Balancerze dostajesz gęsiej skórki.


Do tego omówimy sobie krótko backup, pokażemy jak monitorować i wykrywać malware na maszynach, sprawdzimy, jak bezpieczne są Twoje środowiska.


Zero marketingu, 45 min wprowadzającej prezentacji i ponad 6 godzin budowania środowiska. Jeśli zaczynasz z chmurą, ten warsztat jest dla Ciebie. Wystartujemy od podstaw, a skończymy z gotowym rozwiązaniem.


2. DEV Bartłomiej Glac i Jakub Sikora z Future Processing


Ścieżka DEV jest dla Ciebie jeśli:

…jesteś programistą i chciałbyś dowiedzieć się, jak będzie wyglądało programowanie jutra.


Skupimy się na praktycznym wykorzystaniu najnowszych usług chmury Azure w codziennej pracy programisty. Dzięki praktycznym przykładom i aktywnej formie prowadzonego warsztatu opanujesz na podstawowym poziomie wykorzystanie wielu usług PaaS i serverless, które będziesz mógł natychmiast wykorzystać w swojej pracy.


3. BIG DATA Bartłomiej Michalski, Tomasz Krawczyk, Sebastian Zęderowski, Kamil Dworak z Future Processing


BIG DATA jest dla Ciebie, jeśli:

…jesteś zainteresowany zgłębieniem praktycznych aspektów przetwarzania danych w oparciu o stos technologiczny dostępny w chmurze Microsoft Azure.


W trakcie warsztatów pokażemy, jak w praktyce tworzyć rozwiązania przetwarzania danych w oparciu o architekturę Lambda oraz koncepcję Data Lake'ów przy użyciu usług takich jak Azure Data Factory, Azure Stream Analytics, Azure Data Lake czy Apache Spark.


Do zobaczenia!


Zapisy: https://fpadnijna.conrego.com/

Podobne wydarzenia