Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Lublin #13

Wydarzenie:
Geek Girls Carrots Lublin #13
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
01.12.2016 (czwartek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Caffe Trybunalska
Adres:
Rynek 4
Agenda:
  • 18:00 – Powitanie
  • 18:15 – Joanna Sołtys – "Humanistka w świecie IT"
    • Joanna Sołtys studiowała filologię angielską oraz reklamę. Próbowała swoich sił jako nauczycielka, korepetytorka, a nawet tłumaczka. Jednak nigdy nie sprawiało jej to tyle przyjemności, by móc wiązać z tym swoją przyszłość zawodową. Decyzja o zmianie branży na IT okazała się być strzałem w dziesiątkę. Praca w prężnie rozwijającej się firmie, wśród wielu niezwykle utalentowanych inżynierów i specjalistów pozwoliła jej pokochać to, co robi na co dzień, czyli testowanie oprogramowania. Prywatnie pasjonatka sztuki, mitologii słowiańskiej oraz zdrowego odżywiania się. Na Geek Girls Carrots Lublin przekona Was, że każdy ma szanse znaleźć się w branży IT, nawet po kierunkach innych niż informatyka :)
  • 18:45 – Kamila Sidor – "O Karotkach i odwadze"
    • Kamila Sidor jest przedsiębiorcą społecznym, mówczynią, współtwórczynią globalnej społeczności Geek Girls Carrots oraz trenerką przemawiania publicznego w Speaking Carrots. W 2011 została inwestorką w startupie technologicznym Motivapps. W 2016 roku znalazła się na liście najbardziej kreatywnych Polaków magazynu “Brief”. W 2014 roku została wybrana do grupy 25 młodych liderów przez magazyn “Teraz Polska” i znalazłam się też na liście „New Europe 100” – liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Po godzinach uprawia jogę, medytuje, czyta książki i podróżuje po świecie.
Opis:
Zapraszamy Was serdecznie na zimową odsłonę Karotek już 1 grudnia o godz. 18:00 do Caffe Trybunalska (ul. Rynek 4). Zarezerwujcie sobie czas w kalendarzu – będzie się działo!
DLACZEGO WARTO?
Misją społeczności Geek Girls Carrots jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń, bezpłatne konsultacje technologiczne ze specjalistkami w danej dziedzinie, prezentacja najnowszych rozwiązań informatycznych oraz integracja społeczności kobiet i mężczyzn, na co dzień związanych z branżą nowych technologii i nie tylko.
Weź kolegę/koleżankę i wpadaj na spotkanie.
Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i pozostaniu na część networkingową, daj się poznać.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia