Logo Crossweb

IT NonStop: J-Santa on tour / Kraków

it-nonstop-j-santa-on-tour-krakow
Wydarzenie:
IT NonStop: J-Santa on tour / Kraków
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
07.12.2022 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Browar Lubicz
Adres:
Lubicz 17
Rejestracja:
Facebook:
Organizator:
konsulting IT
Kraków, Lublin, Wrocław, Łódź
Agenda:
  • od 17:30 Rejestracja
  • 18:00 Michał Płachta - "Immutability Against The Machine"
  • 19:00 Józef Tokarski - "Investigating @Transactional *"
  • 20:00 Grzegorz Piwowarek - "CompletableFuture and its Quirks"
  • 21:00 Networking & after
Opis:

W środę 7 grudnia w Krakowie odbędzie się spotkanie technologiczne IT NonStop: J-Santa on tour poświęcone zagadnieniom z zakresu Javy. Eksperci opowiedzą o technologiach, podzielą się doświadczeniem związanym z realizowanymi projektami i zaprezentują typowe techniczne case studies.


Zapraszamy do udziału specjalistów i entuzjastów Javy oraz tematów pokrewnych. Startujemy o godz. 18:00.


Zapraszamy do rejestracji! 20 pierwszych osób, które zarejestrują się na wydarzenie, otrzyma welcome boxy wypełnione prezentami od samego J-Santy!


- J-Santa wywodzi się z Lublina, gdzie wspólnie z Lublin Java User Group oraz Partnerami zorganizowaliśmy dwie edycje konferencji (w 2018 oraz 2019). W tym roku, po przerwie zdecydowaliśmy się na nową formułę krótkich, popołudniowych spotkań technologicznych. Chcemy z jednej strony przypomnieć o J-Santa, z drugiej - stworzyć przestrzeń na spotkania i wymianę doświadczeń – mówi Paulina Papuda (PR Manger, DataArt).


- Od dawna planowaliśmy stworzenie w Lublinie konferencji, gdzie każdy może podzielić się wiedzą, a lokalne oddziały lub firmy IT będą miały przestrzeń do zaprezentowania swoich umiejętności i osiągnięć. Ten plan zrealizowaliśmy już w 2018 i 2019 mamy nadzieję iść jeszcze dalej i wyjść poza Lublin, przypominając też, wraz z naszymi partnerami i lokalnymi społecznościami, jak ciekawy i różnorodny jest nasz rynek IT – wspomina Paweł Janusz jeden z organizatorów społeczności Lublin Java User Group i jeden z pomysłodawców serii spotkań.Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia