Logo Crossweb

IT NonStop: J-Santa on tour / Lublin

it-nonstop-j-santa-on-tour-lublin
Wydarzenie:
IT NonStop: J-Santa on tour / Lublin
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
14.12.2022 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Centrum Spotkania Kultur
Adres:
Plac Teatralny 1
Rejestracja:
Facebook:
Organizator:
konsulting IT
Kraków, Lublin, Wrocław, Łódź
Opis:

W środę 14 grudnia w Lublinie odbędzie się spotkanie technologiczne IT NonStop: J-Santa on tour poświęcone zagadnieniom z zakresu Javy. Eksperci opowiedzą o technologiach, podzielą się doświadczeniem związanym z realizowanymi projektami i zaprezentują typowe techniczne case studies.


Zapraszamy do udziału specjalistów i entuzjastów Javy oraz tematów pokrewnych. Startujemy o godz. 18:00.


- J-Santa wywodzi się z Lublina, gdzie wspólnie z Lublin Java User Group oraz Partnerami zorganizowaliśmy dwie edycje konferencji (w 2018 oraz 2019). W tym roku, po przerwie zdecydowaliśmy się na nową formułę krótkich, popołudniowych spotkań technologicznych. Chcemy z jednej strony przypomnieć o J-Santa, z drugiej - stworzyć przestrzeń na spotkania i wymianę doświadczeń – mówi Paulina Papuda (PR Manger, DataArt).


- Od dawna planowaliśmy stworzenie w Lublinie konferencji, gdzie każdy może podzielić się wiedzą, a lokalne oddziały lub firmy IT będą miały przestrzeń do zaprezentowania swoich umiejętności i osiągnięć. Ten plan zrealizowaliśmy już w 2018 i 2019 mamy nadzieję iść jeszcze dalej i wyjść poza Lublin, przypominając też, wraz z naszymi partnerami i lokalnymi społecznościami, jak ciekawy i różnorodny jest nasz rynek IT – wspomina Paweł Janusz jeden z organizatorów społeczności Lublin Java User Group i jeden z pomysłodawców serii spotkań.


Szczegółowa agenda oraz lista prelegentów wkrótce.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia