en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Jak nawigować w drodze do życiowych celów (Wprowadzenie do modelu GROW i SMART).

Wydarzenie:
Jak nawigować w drodze do życiowych celów
Typ wydarzenia:
Webinarium
Kategoria:
Tematyka:
Data:
26.05.2020 (wtorek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Webinar
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Agenda:

Nawigacja potrzebuje trzech rzeczy, by doprowadzić Cię do celu. Potrzebują znać Twoje obecne położenie, cel podróży oraz środek transportu. Podobnie jest z osiąganiem pozostałych celów w życiu. Musimy wiedzieć z jakiego miejsca startujemy, dokąd zmierzamy oraz jakie narzędzia i środki mamy po drodze do dyspozycji. W sprawnym dojściu do celu mogą ci pomoc modele GROW i SMART.


Prowadzący: IBM

Opis:

Corporate Readiness Certificate (CRC) to program edukacyjny realizowany od 2014 roku. To oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego. CRC prowadzone jest przez ekspertów z 3 firm: Accenture, IBM i ING Tech Poland i do tej pory kursy były realizowane w formie stacjonarnych szkoleń, a w zajęciach uczestniczyli wyłącznie studenci uczelni z Górnego i Dolnego Śląska. Czas na zmiany! :)


Otwieramy formułę! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w alternatywnej wersji CRC - #CRC webinars. Dwa razy w tygodniu: we wtorki i środy, czas trwania 1h-1,5h, tematy ze świata IT - zarówno twarde, jak i miękkie szkolenia, spotkania online z ekspertami w branży IT! Zyskaj przewagę na rynku pracy i rozwijaj się z nami. :)

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia