en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Jak nie kraść w Internecie? / Strefa Blogera #12

Wydarzenie:
Jak nie kraść w Internecie? / Strefa Blogera #12
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
Data:
28.03.2018 (środa)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Strefa Startup Gdynia
Adres:
Gdynia, aleja Zwycięstwa 96/98
Rejestracja:
Facebook:
Prelegenci:
Opis:

Kiedy: 28.03.2018 (środa), godz. 17:30-19:30

Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala F/H

Wstęp wolny, wymagana rejestracja.


Wykorzystujesz treści znalezione w Internecie? Udostępniasz grafiki, używasz zdjęć z banków fotografii? Czy na pewno wiesz, jak robić to zgodnie z prawem? Jeśli przed każdym naciśnięciem przycisku „Opublikuj” ogarniają Cię wątpliwości – przyjdź na najbliższe spotkanie w Strefie Blogera.


Czego się dowiesz?

Po krótkiej przerwie zapraszamy na kolejną prelekcję w ramach cyklu Strefa Blogera – kierowanego do przedsiębiorczych twórców treści publikujących w Internecie. Tym razem poruszymy ważny temat praw autorskich i kradzieży treści – zarówno od strony okradzionych twórców, jak i użytkowników Internetu, którzy chcą legalnie wykorzystywać dostępne w Internecie teksty i grafiki.

Tomasz Palak, prawnik specjalizujący się w prawie dla przedsiębiorców działających w Internecie, opowie, jak legalnie wykorzystywać treści znalezione w sieci. Poruszy również temat kradzieży w Internecie od strony okradzionego twórcy – powie, jak poradzić sobie w takiej sytuacji i co można z tym zrobić.


Dlaczego warto?

Działając w mediach społecznościowych, a także tworząc bloga, stajesz często przed potrzebą użycia znalezionych w Internecie materiałów. Jeśli nie wiesz, jak zgodnie z prawem je wykorzystywać, koniecznie przyjdź na najbliższe spotkanie w ramach Strefy Blogera.

Jeśli zaś publikujesz w sieci stworzone przez siebie treści na pewno wiesz, jak trudno jest zadbać o swoje prawa autorskie. Dowiesz się, jak możesz sobie poradzić, gdy ktoś przywłaszczy sobie Twoją twórczość.


Dla kogo?

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu Strefa Blogera, skierowanego do wszystkich tworzących treści (teksty, zdjęcia, grafiki) i udostępniających je w Internecie.


Spotkanie poprowadzi Tomasz Palak - radca prawny w Profit Plus, głównym obszarem jego prawnych zainteresowań jest obecność przedsiębiorców w internecie - prawo autorskie i social media, ochrona danych osobowych, regulaminy i tak dalej. Ze wskazanego zakresu publikuje artykuły oraz prowadzi szkolenia. W wolnym czasie gitarzysta, prowadzi również bloga tomaszpalak.pl. Tomasz Palak został wybrany najlepszym prelegentem czwartej edycji konferencji "I love marketing".


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Trójmiasto

Sapiens
Firma technologiczna

Katowice, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Łódź
technologie:
,
2 oferty pracy
 
Onwelo
Firma technologiczna

Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Poznań, Trójmiasto, Warszawa
technologie:
,
18 ofert pracy
 
Schibsted Tech Polska
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia