Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Konkurs: Zaprogramuj swoją przyszłość w Koszalinie

Wydarzenie:
Konkurs: Zaprogramuj swoją przyszłość w Koszalinie
Typ wydarzenia:
Konkurs
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
12.01.2018 (piątek)
Godzina:
10:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Wydział Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej
Adres:
ul. Śniadeckich 2
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Już w styczniu obędzie się druga edycja konkursu "Zaprogramuj swoją przyszłość w Koszalinie". Jest on skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów, którzy interesują się programowaniem. Do wygrania cenne nagrody, w tym płatny staż w firmie GlobalLogic!


Konkurs odbędzie się 12.01.2018, o godzinie 10:00, w centrum informatycznym Wydziału Elektroniki i Informatyki, Politechnika Koszalińska, blok "D", Śniadeckich 2 (parter).


Podczas konkursu do rozwiązania będzie 6 zadań. Czas trwania: 2 godziny (odbędą się dwie tury 10:00-12:00 i 13:00-15:00).


Uczestnikiem konkursu może zostać osoba, która posiada umiejętności programowania w jednym z następujących języków: C++, Python, C#, Java. W trakcie trwania konkursu możliwy będzie wybór języka programowania dla każdego z zadań konkursowych na jeden z powyżej wymienionych języków według preferencji uczestnika. Osoby programujące w ogólnie znanych językach programistycznych będą miały równe szanse na wykazanie się wiedzą praktyczną podczas testu.


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie się na stronie internetowej Biura Karier. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10.01.2018 r. Zgłaszając się należy podać imię i nazwisko, uczeń/student, kierunek studiów oraz adres e-mail. Po dokonaniu rejestracji uczestnik otrzyma wiadomość zwrotna zawierającą informację o dostępie do platformy konkursowej.


Organizatorami konkursu są: Politechnika Koszalińska Oficjalne Konto, GlobalLogic Poland, Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej, SPARKcamp, Techklub Koszalin

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia