Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Kult Cargo - czyli błędy przy wprowadzaniu Agile

Wydarzenie:
Kult Cargo - czyli błędy przy wprowadzaniu Agile
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
27.03.2017 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Cafe Bar Poczekalnia
Adres:
Więckowskiego 16
Strona www:
Prelegenci:
Opis:
Forma: prezentacja (około 45min) z dyskusjąw trakcie i na koniec
Poziom: 2 (umiarkowanie zaawansowany)

Wiele osób zapomina, że celem prowadzenia projektów jest działający software. Taki który użytkownikowi da ogromną wartość. Podejście zwinne jest czymś co ma nam w tym pomóc. Istnieje jednak pułapka, że chcąc być za wszelką cenę Agile, możemy łatwo zapomnieć dlaczego chcemy być Agile.
Na spotkaniu dowiesz się, jakie idee stoją za podejściem zwinnym (np. Scrumem), jakie błędy są najczęściej popełniane oraz jak im zapobiec. Spotkanie będzie połączeniem studium przypadku oraz warsztatów.

Kuba posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Zaczynał jako developer. Później już jako Scrum Master wprowadzał Scruma w kolejnych projektach. pracował też jako PM w projektach zwinnych nie opierających się o Scruma. Przez jakiś czas był też członkiem zarządu software house'u. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem. 

Od wielu lat pomaga organizacjom od Start upów do korporacji w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektowa modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepszy software i jest to najlepsze rozwiązanie istniejących problemów.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia