Logo Crossweb

Meetings 1:1 - tips & tricks

Wydarzenie:
Meetings 1:1 - tips & tricks
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
12.10.2022 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Jamf Software Poland
Adres:
Skargi 6A
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

CO I DLA KOGO?


Rozmowy jeden na jeden to potężne narzędzie w skrzynce lidera. To w trakcie tego spotkania sprawiamy, że nasi podopieczni rosną, rozumieją więcej oraz budują więź. Zapraszamy Was na warsztat, w trakcie którego rozpracujemy wspólnie to spotkanie. Jesteśmy przekonani , że po naszym warsztacie, każdy z Was będzie potrafił określić cel, zbudować agendę oraz rozumiał moc, którą niesie ze sobą konwersacja dwóch osób.


Zapraszamy scrum masterów, agile coachów, managerów, a przede wszystkim każdego kto chce lepiej poznać tajniki rozmów jeden na jeden.

Gwarantujemy Wam minimum teorii, maksimum praktyki i multum świetnej zabawy.

---

KIEDY?

Środa, 12 października 2022, godz.:18:00-20:00

---

GDZIE?

Warsztat odbędzie się w siedzibie firmy Jamf Software S.A. w Katowicach przy ul. Skargi 6A (piętro 2, budynek Supersamu)

---

ZA ILE?

Za darmo. A dzięki uprzejmości firmy Jamf możemy liczyć na kawę, herbatę i ciasteczka.

---

JAK DOŁĄCZYĆ?

  1. Zapisy na warsztat ruszają we wtorek 20.09.2022.
  2. Nie przewidujemy dodatkowych potwierdzeń zapisów. Meetup informuje Cię, że mieścisz się w limicie i idziesz? A zatem – idziesz! Meetup twierdzi, że chwilowo trafiasz na listę rezerwową? No cóż, może jeszcze ktoś się rozmyśli i wskoczysz na jego miejsce (zgodnie z kolejnością zapisów).
  3. Pamiętaj, że dołączając, blokujesz miejsce komuś innemu. Jeśli wiesz, że nie dotrzesz, zwolnij je i pozwól skorzystać innej osobie.
  4. Czytaj uważnie automatyczne powiadomienia meetupowe (a w razie pytań i wątpliwości – pisz do organizatorów.)
  5. Przyjdź punktualnie.

---

KTO PROWADZI?

Warsztat poprowadzi Tomek Kot – kiedyś programista, teraz manager, kierownik biura, społecznik. Założyciel Śląskiej Grupy Microsoft, współorganizator Agile Silesii, prelegent i trener. Profesjonalnie – Kierownik Działu Rozwiązań Mobilnych w firmie Billennium – to właśnie w tej roli odnalazł istotę leadershipu, którego zgłębianie pochłonęło go całkowicie. Prywatnie – motocyklista, gadżeciarz, siatkarz i gracz planszówek. Tomek od początku swojej przygody z IT organizuje spotkania mające na celu wymianę doświadczeń oraz networking w środowisku programistycznym. Obecny warsztat prowadzi już od pół roku. Jak dotąd przeszkolił prawie 100 osób (a średnia ocen uzyskana wśród uczestników online to 9,6/10).


Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia