en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń

Mobile Trends Conferece Commerce&Banking

mobile-trends-conferece-commerce-banking
Wydarzenie:
Mobile Trends Conferece Commerce&Banking
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
08.10.2020 (czwartek)
Godzina:
09.10.2020
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Już 8-9 października 2020 spotykamy się po raz kolejny na Mobile Trends Conference ONLINE oraz w Krakowie.


Już teraz możemy śmiało powiedzieć, że takiej edycji jeszcze nie było! 2 dni, 2 branże i niezliczona dawka wiedzy dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco.


Dzień Commerce skierowany jest do całej branży sprzedaży internetowej. Coraz więcej konsumentów kupuje mobilnie, a ostatnie miesiące były doskonałym przykładem. Jeżeli pracujesz w branży e-commerce, dowiesz się jak efektywnie korzystać z kanału mobilnego w sprzedaży Twoich produktów i usług, a przy tym zwiększyć sprzedaż.


Dzień Banking został przygotowany specjalnie z myślą o sektorze finansowym i bankowym. Zaplanowane wystąpienia to idealna okazja do zainspirowania się najlepszymi działaniami prosto od bezkonkurencyjnych ekspertów. To przewodnik, który powinien poznać każdy, kto chce przyciągnąć klientów w kanale mobile.


Ale czym byłaby konferencja bez networkingu? Weź udział w Wielkiej Imprezie Branży Mobile, gdzie wymianie pomysłów, poznawaniu praktyków i liderów, towarzyszy zabawa do białego rana. Poznaj osobiście laureatów statuetek Mobile Trends Awards 2019 i nawiąż cenne kontakty biznesowe. Może właśnie to Ty będziesz miał okazję stanąć na scenie i odebrać nagrodę podczas kolejnej gali MTA?

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia