Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Moving Motivators - jak mogę zadbać o swoją motywację?

Wydarzenie:
Moving Motivators - jak mogę zadbać o swoją motywację?
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
23.06.2021 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Cześć,


serdecznie zapraszamy Was na nasze kolejne wydarzenie - warsztat, na którym, Ewa Kosterka i Marcin Ziółek opowiedzą nam o motywacji i Moving Motivators!


Wstęp na spotkanie jest darmowy, a obecność na wcześniejszych naszych wydarzeniach nie jest wymagana. Pomiędzy kolejnymi wydarzeniami nie ma zależności, dlatego do społeczności Agile4U możecie dołączyć w dowolnym momencie.


---


Opis wydarzenia:

Czy motywowanie pracownika za pomocą kija i marchewki to jedyny sposób na pomoc w rozwoju pracownika? A może stworzyć system, w którym każdy pracownik ma narzędzia do określenia i dbania o swoje motywatory.


Chcielibyśmy, na przykładzie narzędzia Managementu 3.0 - Moving Motivators, pogłębić temat motywacji a co za tym idzie rozwoju każdego z nas.


Prowadzący:


Ewa | https://www.linkedin.com/in/ewa-kosterka-44617978/?originalSubdomain=pl

Agile Coach, Scrum Master, facilitator. Organizatorka Agile Coach Camp PL, pasjonatka wykorzystania Agile w codziennym życiu. Ceni pracę z ludźmi ponad procedury; kreatywne środowisko ponad chaos oraz jakość ponad “jakoś”. Często eksperymentuje, świadomie wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym korzyści z takiego podejścia.


Od 8 lat pracuje z zespołami, pomagając w zwinnym podejściu. Swoje doświadczenie zdobyła m.in. w Allegro, Grupie Pracuj oraz Medicalgorithmics.


Marcin | https://www.linkedin.com/in/mziolek/

Od ponad 14 lat związany z branżą IT oraz wytwarzaniem oprogramowania. Ponad 8 lat związany z Agile i Scrum. Trener Management 3.0, Agile coach, certyfikowany Scrum Master i Product Owner. Współzałożyciel warszawskiej grupy Management 3.0 Meetup, współorganizator Agile Coach Camp Polska.


Współpracował m.in. z Discovery (Szwecja), Ergo Digital IT (Niemcy), Tandem Bank (Londyn), KMD Logic (Warszawa/Indie/Australia)


Więcej informacji: https://www.meetup.com/agile4u/events/278423792/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia