Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Narzędzia wspierania PO na przykładach z życia

Wydarzenie:
Narzędzia wspierania PO na przykładach z życia
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
20.01.2021 (środa)
Godzina:
16:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Opis:

Cześć,

zapraszamy na nowy sezon naszych spotkań online oraz pierwsze wydarzenie Agile4U w tym roku! Widzimy się już 20 stycznia o 16:00 i mamy przyjemność gościć Piotra Włodarczyka z tematem "Narzędzia wspierania PO na przykładach z życia".


Wstęp na spotkanie jest darmowy, a obecność na wcześniejszych naszych wydarzeniach nie jest wymagana. Pomiędzy kolejnymi wydarzeniami nie ma zależności, dlatego do społeczności Agile4U możecie dołączyć w dowolnym momencie.Opis wydarzenia:

Moje doświadczenie ostatnich lat pozwala mi sądzić, że aby zespół Scrumowy osiągał sukcesy potrzebna jest ścisła współpraca Scrum Mastera z Product Ownerem. Szukając sposobów nawiązania takiej współpracy zaliczyłem kilka porażek, dzięki którym zrozumiałem, że poza mindsetem i chęciami potrzebny jest jeszcze twardy warsztat narzędziowy.


Chcę Wam więc pokazać kilka narzędzi wykorzystanych przeze mnie we wspieraniu Product Ownerów i tym samym całego Zespołu Scrumowego. Aby całość była bardziej interesująca, zamiast wykładu i teorii, proponuję Wam analizę 2ch przypadków z mojego życia zawodowego ostatnich lat - jeden ze świata startupów i drugi z dużej korporacji przechodzącej transformację Agilową. Do zobaczenia.


Prowadzący:

Piotr Włodarczyk jest Agile Coachem z ponad 14-letnim doświadczeniem w branżach IT, HR, bankowej oraz logistycznej. Od 7 lat z sukcesem wspiera organizacje i zespoły we wdrażaniu zwinności. Pomaga w dużych korporacjach (mBank, PKO BP, Pracuj.pl, Canal+) jak również mniejszym firmom.


W roli konsultanta pracuje z zarządami firm, managerami i działami HR jak również wspiera same Zespoły Scrumowe pomagając im pracować efektywniej. Razem z piątką kolegów z grupy AgileRebels.org tworzy i prowadzi warsztaty oraz szkolenia dla Scrum Masterów,

Produkt Ownerów, Managerów oraz Zespołów Scrumowych.


Prywatnie ojciec dwójki wspaniałych dzieci i mąż równie wspaniałej żony. Hobbystycznie robi zabawki z drewna dla swoich dzieci. Żeby zachować równowagę medytuje i podróżuje własnym kamperem.


Uczestnicy (2):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia