Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

[online] Zwinne Książki #46 Supercommunicators

online-zwinne-ksiazki-46-supercommunicators
Wydarzenie:
[online] Zwinne Książki #46 Supercommunicators
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
21.05.2024 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online
Adres:
On-line
Opis:

Zapraszam na czterdzieste szóste spotkanie Zwinnych książek! Tym razem pochylimy się nad książką Charlesa Duhigga "Supercommunicators: How to Unlock the Secret Language of Connection"


O meetupie:

Zwinne książki to społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością którą dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybyś sam przeczytał omawiana książkę.


O książce:

Pewnie wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że właściwa rozmowa w odpowiednim momencie może zmienić wiele. Najnowsza książka autora "Siły nawyku" wydana na początku tego roku dotyczy właśnie komunikacji. W jej oryginalnym tytule angielskim pojawia się słowo "supercommunicators" opisujące osoby, z którymi rozmawia się znakomicie i do których z chęcią zwracamy się o poradę, bo im ufamy i czujemy, że nasza rozmowa będzie wartościowa.

Czego możemy się nauczyć od Charlesa Duhigga w temacie komunikacji? Czy jego porady, jak stać się mistrzem dyskusji są uniwersalne? I wreszcie, co nowego wnosi autor do naszej wiedzy, jak budować trwałe, pełne zaufania relacje? Wspólnie pochylmy się nad tymi pytaniami.


O prezentującym:

Joanna Płaskonka posiada ponad 13-letnie doświadczenie w różnych branżach, w tym w telekomunikacji, IT, bankowości, robotyce i środowisku akademickim. Jej wykształcenie jest związane z automatyką i robotyką, a w dziedzinie robotyki uzyskała tytuł doktorski z wyróżnieniem.

Kariera Joanny rozpoczęła się od zarządzania konfiguracją oprogramowania, gdzie odkryła swoją miłość do pomagania ludziom w tworzeniu lepszych procesów i użytecznych produktów. To odkrycie zmieniło kierunek jej kariery. W 2010 roku zaczęła uczyć się o Scrumie i zwinności, co wpłynęło znacznie na jej rozwój i karierę zawodową. W swojej pracy nieustannie poszukuje lekkości, efektywności i skupienia się na wartości.

Obecnie Joanna nosi wiele kapeluszy jako profesjonalna trenerka Scruma i zwinności, mentorka, konsultantka oraz Coach Action Learning. Jest pierwszą w Polsce akredytowaną trenerką Agile Kata. Jej nadrzędną misją jest wywieranie pozytywnego wpływu zarówno na jednostki, jak i organizacje, przy jednoczesnym konsekwentnym dążeniu do zapewnienia jak najbardziej wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych. Wykorzystuje różne techniki, w tym szkolenia, mentoring, coaching i doradztwo, aby pomóc w realizacji tej misji.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia