en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Pobudka w Hubie#4 Łódź

Wydarzenie:
Pobudka w Hubie#4 Łódź
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
30.08.2017 (środa)
Godzina:
08:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Idea Hub Łódź
Adres:
ul. Drewnowska 58A
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Jak rozwinąć startup oparty na nietypowym produkcie? Skąd pozyskać na to dofinansowanie? Czy testowanie oryginalnych rozwiązań jest kosztowne? Między innymi na te pytania, już 30 września o godz. 8:00 w Idea Hub w Manufakturze, podczas śniadania networkingowego, odpowie Jacek Janicki. Właściciel marki RONZO, produkującej suplementy dla sportowców zawierające białko pozyskiwane ze świerszczy, opowie o tym z jakich narzędzi korzystać, by stworzyć obiecujący biznes i znaleźć się z nim na okładkach gazet i w telewizji.


Coraz więcej Polaków zaczyna dbać o swoje zdrowie - uprawia amatorsko różne sporty lub chodzi na siłownię . Dzięki temu rozwija się również rynek suplementów diety i odżywek dla sportowców . Ten trend postanowił wykorzystać Jacek Janicki, właściciel firmy RONZO, pozyskującej białko ze świerszczy i wytwarzającej z niego produkty białkowe przeznaczone dla osób aktywnych sportowo. Marka była nominowana do grona najlepszych startupów w Polsce w konkursie Aulery dla firm z globalnym potencjałem oraz jest laureatem konkursu ClimateLaunchpad dla biznesów związanych z ochroną środowiska.


Jacek Janicki jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku ekonomia. Swoją wiedzę biznesową postanowił wykorzystać zakładając firmę RONZO. - Chce zabrać Polaków w świat jadalnych owadów i zrobić na tym biznes. Wbrew pozorom nie inspirowałem się Tajlandią, gdzie jedzenie np. świerszczy jest normą, dostrzegłem lukę na ciągle rosnącym rynku zdrowej żywności i boomie na bycie fit i postanowiłem to wykorzystać – mówi Janicki.


„Pobudka w Hubie to cykl śniadań networkingowych dla przedsiębiorców, które odbywają się dwa razy w miesiącu w Idea Hub w łódzkiej Manufakturze. Każde spotkanie składa się z dwóch paneli. Podczas pierwszego, zaproszony gość opowiada o swoim doświadczeniu w biznesie i dzieli się spostrzeżeniami na konkretny temat. Drugi zaś, przeznaczony jest na networking, czyli m.in. nawiązywanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń oraz inspiracji.


Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której przedsiębiorcy mogą za darmo pracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również warsztaty dotyczące szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Łódź

ABB
firma technologiczna

Kraków, Łódź
technologie:
MySQL, Java, SQL, C, C++...
typ projektów:
projekty dla klientów, własny produkt
22 ofert pracy
 
Accenture
firma technologiczna

Katowice, Łódź
technologie:
PHP, Java, ABAP, SQL, C...
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia