en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Pomóż sobie Holakracją!

Wydarzenie:
Pomóż sobie Holakracją!
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
13.05.2019 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Barka Tumska
Adres:
ul. Wyspa Słodowa 10
Strona www:
Opis:

Holakracja to anarchia? A może prawdziwa wolność? Rozwiej z nami kilka mitów na temat holakracji i sprawdź, w jaki sposób możesz używając drobnych tajników wziętych prosto z jej zasad radykalnie ulepszyć swoje środowisko pracy!


Wymagania wstępne:

  • nie musicie wiedzieć nic o Holakracji, jednak warto sobie oglądnąć krótki film przybliżający to pojęcie: https://youtu.be/YBMH4HLilSE
  • warsztat przeznaczony dla osób o dowolnym poziomie zaawansowania


Po warsztacie będziecie mogli porozmawiać z uczestnikami, którzy już pracują kilka miesięcy stosując Holakrację jako metodę samoorganizacji w swojej firmie.


Ewa posiada dyplom z Zarządzania Przedsiębiorstwami, Biznesu Międzynarodowego oraz HR, Szkoły Coachingu, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Self-management Lab - next:pedition oraz jest Cerytfikowanym Coachem Holakracji.

Zanim rozpoczęła pracę z organizacjami zmierzającymi do samo-organizacji, przez ponad 10 lat zajmowała się doradztwem inwestycyjnym w nieruchomości komercyjne z ramienia firm doradczych takich jak DTZ / Cushman&Wakefield i BNP Paribas Real Estate.

Obecnie koncentruje się na wspieraniu organizacji we wdrażaniu systemów samo-organizacji oraz zwinnych transformacjach ku systemom zarządzania kierujących się sensem istnienia (purpose-driven organization), autonomią, dystrybucją władzy, ewolucyjnością i transparentnością.


Filip ukończył szkołę Profesjonalnego Coachingu, Coachingu Zespołowego i Grupowego. Obecnie jest na ścieżce uzyskania licencji akredytowanego trenera Scrum.org, posiada certyfikat PSM III stopnia.

W ciągu ostatnich 7 lat przeprowadził skuteczne zmiany organizacyjne zarówno w małych i średnich firmach, jak i międzynarodowych korporacjach. Pracuje holistycznie z całą organizacją - niezależnie od struktury. W swojej pracy skupia się na budowaniu dojrzałych, autonomicznych środowisk opartych na samo-organizacji. Obecnie skupia się na wspieraniu zwinnej transformacji w jednym z największych banków w Polsce.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
15 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia