Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Product Discovery – czego nie wiesz o swoim produkcie

Wydarzenie:
Product Discovery – czego nie wiesz o swoim produkcie
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
13.03.2019 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Dodawanie nowych funkcji do naszych produktów jest bardzo kosztowne. Mimo to, według grupy badawczej The Standish Group, zaledwie jedna piąta funkcji jest używana często, a z około połowy użytkownicy praktycznie nie korzystają. Nie oznacza to bynajmniej, że firmy chcą umieszczać te zbędne funkcje, a jedynie, że obecny model pracy prowadzi do takich rezultatów.


W trakcie naszego spotkania opowiem o tym, skąd bierze się ten problem i jak mu zaradzić. Pokażę jakie pułapki czekają przy tworzeniu produktów na zmiennym rynku. Poznacie też mój Product Discovery Framework, które będziecie mogli wykorzystać do zdefiniowania i zweryfikowania Waszych hipotez.


Dzieki uprzejmości WeWork Labs Warsaw będziemy mogli delektować się piwem i prosecco z kija.


Bio:


Tomasz Wykowski


Tworzenie produktów i budowanie efektywnych organizacji poznałem z różnych perspektyw. Moje doświadczenie zebrałem pracując jako inżynier, manager oraz Agile Coach w firmach od start-upów do światowych korporacji. Jestem jedynym w Polsce Certified Scrum Trainer®, akredytowanym przez Scrum Alliance. Moje szkolenia, consulting i wystąpienia zaprowadziły mnie do kilkunastu krajów na trzech kontynentach. W marcu 2019 ukaże się moja książka „Biznes Odczarowany”.


W 2010 roku założyłem ProCognitę (https://procognita.pl), największą polską firmę doradczą Agile. Pomagamy organizacjom tworzyć niesamowite produkty i osiągać rezultaty na dynamicznych rynkach. Jestem współzałożycielem ALE Kraków (https://www.alekrakow.com/), drugiej co do wielkości polskiej społeczności Agile.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia