Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

RJUG #40 "Legacy - błogosławieństwo czy kara?"

Wydarzenie:
RJUG #40 "Legacy - błogosławieństwo czy kara?"
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
10.08.2022 (środa)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Lord Jack
Adres:
Rynek 4
Strona www:
Opis:

RJUGowicze, zapraszamy na kolejne spotkanie naszej grupy! Kolejny raz spotkamy się stacjonarnie w Lord Jack, tym razem na panelu dyskusyjnym.

  • "Legacy - błogosławieństwo czy kara?"


Nasi paneliści:

  • Józef Tokarski

Full-stack Java/Web developer i tech-lead w Sii Polska.

Wcześniej pracował w różnych technologiach i rolach w branży IT. Dlatego wybór Javy na trzon swojego skill-setu nie jest wyborem przypadkowym. Realizując każdy projekt stara się go czuć i rozumieć w wielu aspektach, dlatego z powagą zajmuje się również Front-endem Webowym. Z zamiłowaniem wdaje się w każdą dyskusję o programowaniu, o dobrych i złych rozwiązaniach i o tym, co można zrobić lepiej. Poza programowaniem nie potrafi pochwalić się żadnym ciekawym hobby.


  • Artur Skowroński

W tym roku stuknęła mu dycha w branży. Dekadę tą spędził przy bardzo różnych projektach - od takich które startował od zera, do grubo starszych od niego. Całe życie walczy o to, żeby nie musieć klepać CRUDów… nawet jeśli oznacza to robotę szambonurka w systemach legacy. Po trzech latach fascynującej (bez ironii) przygody w ponad czterdziestoletniej architekturze, aktualnie pracuje jako Tech Lead w VirtusLab przy projekcie https://vived.io


Do zobaczenia! Koniecznie potwierdźcie swoją obecność.Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia