Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Santa Cloud #2 w Krakowie

Wydarzenie:
Santa Cloud #2 w Krakowie
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
14.12.2017 (czwartek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Pauza in Garden
Adres:
Rajska 12
Opis:

Santa Cloud, czyli 34.Czwartkowe Spotkania Social Media w Krakowie + Women in Technology! Nietypowe wydarzenie, gdzie poza dużą ilością merytorycznej wiedzy od ekspertów możemy razem zrobić coś dobrego dla zwierząt z Fundacji La Fauna. Tuż po prezentacjach dwóch wspaniałych kobiet rozpocznie się ekscytująca licytacja!

Kto wystąpi:

  • Monika Czaplicka - Szefowa w Wobuzz i Autorka Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy - z tematem "Dlaczego jeszcze nie robisz Fb live?"
  • Izabela Plur - Prezes Zarządu Fundacja Przestrzeń Rozwoju, Członek Zarządu Federacja Małopolska Pozarządowa i Kierownik w Dzieło Pomocy św. Ojca Pio - z tematem "Co by było, gdyby nie było organizacji pozarządowych? Moja droga w III sektorze."

Po wydarzeniu przenosimy się na świąteczne afterparty X-Massive Party 2017 - Winter Wonderland #omgkrk, dorocznej imprezy branżowej, która z pewnością potrwa do rana.


Informacje o prelegentkach i całej akcji będą pojawiać się w wydarzeniu na bieżąco w formie postów. Bądźcie z nami!


Wstęp jest wolny, a obecność na wydarzeniu do niczego nie zobowiązuje. Poza tym, że to wyjątkowa okazja i na stoisku świątecznym można zakupić różne drobiazgi lub słodycze, a zarazem wesprzeć Fundacja Dla Zwierząt La Fauna - interwencje i adopcje. Przedmioty na licytację dostarcza Pracownia .faron, sprawny.marketing oraz wielu innych partnerów. Dodatkowym bonusem obecności jest możliwość spotkania oraz poznania świetnych osób z podobnymi zainteresowaniami i dobrym serduszkiem.


W razie pytań piszcie do organizatorów: Patrycja Longawa, Natalia Stanko.


Wstęp jest wolny i nie ma przymusu rejestracji, jedynie przez "wezmę udział" w wydarzeniu. Zwierzęta również są mile widziane w lokalu.


W tę zimną porę roku - gorąco zapraszamy!


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia