Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Segfault Masterclass Lato 2020

Wydarzenie:
Segfault Masterclass Lato 2020
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Data:
06.07.2020 (poniedziałek) - 10.07.2020 (piątek)
Godzina:
11:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Opis:

Segfault uruchomiło nowy format dedykowany twórcom technologii: Segfault Masterclass. Wydarzenie ma formułę serii wirtualnych spotkań z praktykami. 


Przez pięć dni doświadczeni programiści, architekci, liderzy zespołów i technologii podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, sprawdzonymi sposobami rozwiązywania problemów, a także lekcjami wyniesionymi z porażek i sukcesów prowadzonych projektów. Podczas wydarzenia online, uczestnicy wezmą także udział w dyskusji oraz sesji AMA (Ask Me Anything). 


Zapisy na Segfault Masterclass Lato 2020 są dostępne pod linkiem: https://bit.ly/2M1YuvI. Jednorazowa rejestracja daje dostęp do wszystkich dni wydarzenia oraz nagrań z prelekcji. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest limitowana.


Wśród prelegentów pierwszej edycji Masterclass znajdą się między innymi: Bartłomiej Słota, Krzysztof Owsiany, Rafał Pocztarski, czy Mariusz Jasiński. Nie zabraknie zarówno tematów twardych (live refactoring, relacyjne bazy danych), jak i tych miękkich (praca w zespole wielokulturowym).

 

Segfault Masterclass Lato 2020 to codzienne sesje o godzinie 11.00, na które składa się “deep dive” na wybrany temat wraz z komentarzami na żywo prelegenta, dyskusją oraz Ask Me Anything od uczestników. 


Bieżące informacje na temat Segfault można znaleźć na stronie https://segfault.events/ oraz w social media: Do zobaczenia online!


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia

W bazie Crossweb nie ma nadchodzących wydarzeń dla tych parametrów.
Wiesz o jakimś wydarzeniu? Dodaj je proszę.