Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

SegFault University Gdańsk 2019

Wydarzenie:
SegFault University Gdańsk 2019
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
14.03.2019 (czwartek) - 15.03.2019 (piątek)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Adres:
ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk
Opis:

SegFault University to nowe spojrzenie na spotkania branżowe, skierowane do dojrzałych członków społeczności IT oraz Partnerów Konferencji. Jest to miejsce, w którym w centrum uwagi jest technologia, to miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń możliwe dzięki warsztatowej formie wydarzenia.


Tworząc SegFault University wzięliśmy pod uwagę dwa aspekty rozwoju programistek i programistów - i do takich osób kierujemy nasz przekaz:

  • Poszukiwacze rozwiązań (ponad 3 lata doświadczenia w IT): osoby z kilkuletnim doświadczeniem, mające solidne podstawy, ale nie mające dostępu do osób ze znacząco większym doświadczeniem. Przychodzą po odpowiedzi na konkretne pytania.
  • Poszukiwacze inspiracji (ponad 5 lat doświadczenia w IT): osoby z wiedzą i doświadczeniem, samodzielnie potrafiące znaleźć odpowiedź na problemy projektowe. Poszukujące inspiracji wykraczających poza codzienne wyzwania, obniżające próg wejścia w tematy, którymi dopiero zaczynają się interesować.


Podczas 6 równoległych ścieżek - pierwszego dnia, w trakcie 2,5 godzinnych bloków w ramach WORKSHOP DAY, przeprowadzimy blisko 12 warsztatów typu bring-your-own-laptop (ograniczone do 20 osób - bardzo interaktywne).

Podczas drugiego dnia - CONFERENCE DAY - zaprosimy Was na ścieżkę wykładową (45 min prezentacje) i wystąpienia zaproszonych prelegentów oraz sesje deep-dive (mniejsza interakcja, więcej demonstrowania - bez ograniczeń co do ilości osób).

Proponujemy warsztaty, które dotykają zarówno języków programowania (Java, Kotlin), narzędzi (Kubernetes, cloud, noSQL), frameworków (Spring, react.js), metodyk (Domain Driven Design) czy kwestii miękkich (np. ścieżka train the trainer) - nie ograniczamy się do pojedynczego języka, pojedynczej technologii.


“W SegFault University wierzymy, że ścieżka rozwoju w branży IT nie jest liniowa, nie odbywa się w identyczny sposób dla wszystkich, nie musi być bezpośrednio powiązana z liczbą przepracowanych lat. Tu, w trakcie warsztatów, sesji deep-dive czy wykładów, nasi Partnerzy mogą podzielić się wiedzą z potencjalnie przyszłymi pracownikami. Pokazać otwartość i możliwości technologiczne, czekające na nich w nowej firmie. Zarazić pasją do rozwijanego produktu i znaleźć ludzi, którzy będą idealnie pasowali do organizacji. Warsztat to także forma rekrutacji.” - mówi główny pomysłodawca Konferencji - Jakub Marchwicki


Konferencja SegFault University 2019 obejmie spektrum zagadnień:

1. Keynote

Programowanie to nie tylko rozmowy o kodzie. Rozpocznijmy inaczej, inspirująco - spójrzmy na to co robimy z zupełnie innej perspektywy!

2. Warsztaty

100% praktycznej wiedzy przekazanej w warsztatowej formie. Bez zbędnej treści - tylko kod, rozwiązania i doświadczenie.

3. Deep dive

Przez niektórych nazywane także University Talks. Ponad dwie godziny szczegółowego wykładu. Praktyka dla tych, którzy wolą słuchać niż robić.

4. Wykłady

Typowo konferencyjna ścieżka wykładowa, na której wystąpią zaproszeni przez Radę Programową SegFault University Gdańsk 2019 Prelegenci.


Konferencja odbędzie się 14 - 15 marca 2019 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia