Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Skalowanie Agile: Jak osiągnąć adaptacyjność dużej organizacji

Wydarzenie:
Skalowanie Agile: Jak osiągnąć adaptacyjność dużej organizacji
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
20.05.2021 (czwartek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Agenda:

· Największe wyzwania tworzenia produktów w dużej skali

· Chaos koordynacyjny – skąd się bierze?

· Adaptacyjność – czym jest i jak ją osiągnąć?

· Dynamika współpracy zespołów

· Struktury organizacyjne i ich wpływ na adaptacyjność i kulturę organizacji

· Wstęp do LeSS (Large-Scale Scrum)


Opis:

Cześć,

zapraszamy na nasze kolejne wydarzenie, na którym, dzięki wsparciu Krzysztofa Niewińskiego, tym razem zmierzymy się z chodliwym tematem skalowania zwinności!


Wstęp na spotkanie jest darmowy, a obecność na wcześniejszych naszych wydarzeniach nie jest wymagana. Pomiędzy kolejnymi wydarzeniami nie ma zależności, dlatego do społeczności Agile4U możecie dołączyć w dowolnym momencie.


---


Opis wydarzenia:

W ciągu ostatnich dwóch dekad podejście zwinne (ang. “Agile”) do tworzenia produktów sprawdziło się zarówno w Software, jak i poza nim i stało się normą. Najbardziej popularną metodą pracy zwinnej stał się framework Scrum stosowany do małych, efektywnych zespołów. Co zatem powinniśmy stosować, gdy nad produktem pracują dziesiątki, setki czy nawet tysiące osób? W trakcie naszego spotkania opowiem (i poćwiczymy) w jaki sposób wyjść poza jeden zespół i zorganizować pracę dużej organizacji bez utraty elastyczności. Porozmawiamy o największych wyzwaniach firm próbujących “skalować Agile” i czy dostępne na rynku frameworki tj. LeSS, Nexus, SAFe, Spotify… dadzą nam to czego faktycznie potrzebujemy.Prowadzący:

Krzysztof | https://www.linkedin.com/in/krzysztofniewinski/


Pracuje w branży IT od 2005 roku. Inżynier oprogramowania, trener, konsultant i promotor podejścia Agile i Lean. Od 16 lat podąża ścieżką „zwinności” i zajmował wiele stanowisk w procesie tworzenia oprogramowania – od programisty, przez analityka, managera, aż po Scrum Mastera / Agile Coacha.


Od 8 lat jest zawodowo zaangażowany w tworzenie adaptacyjnych, uczących się organizacji zorientowanych na klienta. Pracuje z dużymi grupami produktowymi. Jest promotorem podejścia LeSS (Large-Scale Scrum) w Polsce, umożliwiającego rozwój produktów na dużą skalę. Regularnie występuje na konferencjach, pisze artykuły i organizuje społeczność LeSS Warsaw.


Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia