en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Sky-Shop Day #3 | Sprzedaż na Allegro i dropshipping

Organizowane
przez firmę IT
Wydarzenie:
Sky-Shop Day #3 | Sprzedaż na Allegro i dropshipping
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
29.05.2019 (środa)
Godzina:
10:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Collegium Da Vinci
Adres:
Kutrzeby 10
Strona www:
Organizator:
firma technologiczna
Kraków
Agenda:

Część I

  • 10:00 - 10:20 Rejestracja i powitanie uczestników.
  • 10:20 - 11:15 Jak wykorzystać integracje z hurtowniami przy sprzedaży przez dropshipping, Allegro i marketplace'y? Prelekcja: Tomasz Kubica, doradca Klienta e-commerce w Sky-Shop.pl
  • 11:15 - 12:15 Współpraca z kurierem krok po kroku. Logistyka w sklepie internetowym. Panel dyskusyjny z Michałem Rokuszewskim, managerem ds. rozwoju biznesu w DHL Parcel Polska.
  • 12:15 - 12:40 Przerwa kawowa
  • 12:40 - 14:00 Allegro w pigułce - tajniki skutecznej sprzedaży. Prelekcja: Paweł Mielczarek, dyrektor e-commerce w CosmoGroup, CEO w vSprint
  • 14:00 - 15:00 Jak współpracować z hurtownią dropshippingową? Panel dyskusyjny z Dariuszem Wloką, właścicielem hurtowni OutletWatch


Część II

  • 15:00 - 16:00 Networking oraz konsultacje


GOŚCIE SPECJALNI WYDARZENIA


PAWEŁ MIELCZAREK - entuzjasta sprzedaży na Allegro. Praktyk, który sprawnie porusza się w środowisku marketplace połączonym z własnym sklepem internetowym. Wspiera firmy w zwiększeniu zysków oraz usprawnianiu procesów sprzedażowych. Mnogość projektów w których uczestniczy jest najlepszą wizytówką Pawła: dyrektor e-commerce w CosmoGroup (NeoNail.pl, Mylaq.pl, NEOMakeUp.com,Black-Lashes.pl), CEO w vSprint.pl oraz partner biznesowy w PraktycyEcommerce.pl. Często można go również spotkać na bieżni lub leśnych ścieżkach biegowych wsłuchanego w podcasty lub ebooki biznesowe.


DARIUSZ WLOKA - właściciel hurtowni OutletWatch, działającej na rynku od 2013 roku, która w swojej ofercie posiada kilka tysięcy modeli zegarków różnorodnych marek i ciągle poszerza swój asortyment o kolejne nowości. Hurtownia oferuje współpracę zarówno w klasycznym modelu, jak i dropshippingu. Podczas panelu dyskusyjnego Dariusz Wloka - właściciel hurtowni, opowie o zasadach udanej współpracy pomiędzy sklepem internetowym a hurtownią.


MICHAŁ ROKUSZEWSKI - manager ds. rozwoju biznesu w DHL Parcel Polska.


Opis:

Zapisy (liczba miejsc ograniczona!) ➡ www.sky-shop-day-3.evenea.pl


Trzecia edycja wyjątkowego wydarzenia skierowanego do osób prowadzących własne sklepy internetowe, klientów Sky-Shop.pl, jak i tych, którzy dopiero zamierzają otworzyć swój biznes w Internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie sprzedawać na Allegro i poznać tajniki dropshippingu - nie może Cię zabraknąć!


PLAN WYDARZENIA


Trzecia edycja Sky-Shop Day w całości poświęcona będzie tajnikom skutecznej sprzedaży na Allegro oraz dropshippingowi, czyli modelowi logistycznemu, który cieszy się wśród sprzedawców coraz większą popularnością.


Wydarzenie podzielone będzie na dwie części. Prelekcje specjalistów oraz panele dyskusyjne dostarczą Ci kompleksowej i praktycznej wiedzy e-commerce, którą z powodzeniem wykorzystasz we własnym biznesie.


Drugą część spotkania poświęcimy w całości na konsultacje z uczestnikami. Masz pytania z zakresu e-commerce, na które do tej pory nie udało Ci się uzyskać profesjonalnej odpowiedzi? Zastanawiasz się od czego zacząć, a może szukasz sposobów na rozwój swojego e-biznesu? Przyjdź i porozmawiaj z prelegentami Sky-Shop Day osobiście!


Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy gadżety i niespodzianki!


KIEDY I GDZIE?


Wydarzenie jest w 100% darmowe, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników. Ilość miejsc ograniczona! Spotykamy się 29 maja 2019r. w Collegium Da Vinci w Poznaniu (ul. Kutrzeby 10).


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia